Izpitni roki




Ekonomika podjetja

Marjan HOČEVAR, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 11. 11. 2019 10.30, N3_1  
Na vrh

Elektronsko poslovanje

mag. Janez Bauer, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 6. 12. 2019 16.00  
Prvi redni 19. 12. 2019 16.20, P3  
Drugi redni 22. 1. 2020 15.30 izpit prestavljen iz 15.1.2020 na 22.1.2020.
Na vrh

Izdelava spletnih strani

Miha Bradač, dipl.inž.rač. in inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 3. 12. 2019 16.00  
Prvi redni 18. 12. 2019 15.30, P3  
Drugi redni 20. 1. 2020 16.20, P3  
Na vrh

Operacijski sistemi 1

Jure Balabanič, univ. dipl. inž.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 18. 3. 2020 16.20, N3_11  
Drugi redni 1. 4. 2020 16.20, P3  
Na vrh

Operacijski sistemi 2

Davor KATANOVIĆ, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 13. 11. 2019 16.45, P3  
Na vrh

Osnove zgradbe in delovanja računalniških sistemov

Tomaž FERBEŽAR, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 4. 12. 2019 13.00  
Na vrh

PIP: Multimediji

Tomaž FERBEŽAR, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 20. 11. 2019 13.00  
Prvi redni 19. 5. 2020 16.20, N3_11  
Drugi redni 2. 6. 2020 16.20, N3_11  
Na vrh

Poslovno komuniciranje in vodenje

Martina JUDEŽ, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 9. 3. 2020 15.30, N3_9  
Na vrh

mag. Zvonka Krištof, prof.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 18. 11. 2019 15.30  
Na vrh

Praktično izobraževanje 1 (M1...M3)

Jožica KOŠIR BOBNAR, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 27. 11. 2019 8.00  
Na vrh

Praktično izobraževanje 2 (M4...M10)

Jožica KOŠIR BOBNAR, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 28. 11. 2019    
Na vrh

Programiranje 1

dr. Igor Korelič

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 3. 12. 2019 16.00  
Na vrh

Računalniške komunikacije in omrežja 1

GREGOR MEDE, univ. dipl. inž. rač.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 20. 11. 2019 16.00  
Na vrh

Računalniške komunikacije in omrežja 2

GREGOR MEDE, univ. dipl. inž. rač.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 18. 11. 2019 16.00, N1_3  
Prvi redni 3. 3. 2020 16.20, P3  
Drugi redni 17. 3. 2020 16.20, P3  
Na vrh

Računalništvo in informatika

Jožica KOŠIR BOBNAR, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 27. 11. 2019 8.00  
Prvi redni 28. 1. 2020 16.20, N3_11  
Drugi redni 4. 2. 2020 16.20, N3_11  
Na vrh

Strokovna terminologija v tujem jeziku

Marjeta Ban, prof.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 3. 12. 2019 17.00 [Nemški jezik]
Na vrh

Marjana POGAČNIK, prof.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 14. 11. 2019 11.20 [Angleški jezik]
Prvi redni 16. 12. 2019 15.30, P1 [Angleški jezik]
Drugi redni 13. 1. 2020 15.30, P1 [Angleški jezik]
Na vrh

Varnost in zaščita

Jožica KOŠIR BOBNAR, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 28. 11. 2019 8.00  
Prvi redni 11. 5. 2020 16.20, N1_5  
Drugi redni 25. 5. 2020 16.20, N1_5  
Na vrh

Vzdrževanje sistemske programske opreme

GREGOR MEDE, univ. dipl. inž. rač.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 19. 3. 2020 16.20, N3_11  
Drugi redni 2. 4. 2020 16.20, N1_3  
Na vrh