Izpitni roki




Ekonomika podjetja

Marjan HOČEVAR, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 11. 11. 2019 10.30, N3_1  
Na vrh

Elektronsko poslovanje

mag. Janez Bauer, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 6. 12. 2019 16.00  
Prvi redni 6. 1. 2020 16.20  
Drugi redni 15. 1. 2020 15.30  
Na vrh

Izdelava spletnih strani

Miha Bradač, dipl.inž.rač. in inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 3. 12. 2019 16.00  
Prvi redni 18. 12. 2019 15.30  
Drugi redni 20. 1. 2020 16.20  
Na vrh

Operacijski sistemi 2

Davor KATANOVIĆ, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 13. 11. 2019 16.45, P3  
Na vrh

Osnove zgradbe in delovanja računalniških sistemov

Tomaž FERBEŽAR, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 4. 12. 2019 13.00  
Na vrh

PIP: Multimediji

Tomaž FERBEŽAR, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 20. 11. 2019 13.00  
Na vrh

Poslovno komuniciranje in vodenje

mag. Zvonka Krištof, prof.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 18. 11. 2019 15.30  
Na vrh

Praktično izobraževanje 1 (M1...M3)

Jožica KOŠIR BOBNAR, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 27. 11. 2019 8.00  
Na vrh

Praktično izobraževanje 2 (M4...M10)

Jožica KOŠIR BOBNAR, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 28. 11. 2019    
Na vrh

Programiranje 1

dr. Igor Korelič

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 3. 12. 2019 16.00  
Na vrh

Računalniške komunikacije in omrežja 1

GREGOR MEDE, univ. dipl. inž. rač.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 20. 11. 2019 16.00  
Na vrh

Računalniške komunikacije in omrežja 2

GREGOR MEDE, univ. dipl. inž. rač.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 18. 11. 2019 16.00, N1_3  
Na vrh

Računalništvo in informatika

Jožica KOŠIR BOBNAR, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 27. 11. 2019 8.00  
Prvi redni 7. 1. 2020 16.20  
Drugi redni 21. 1. 2020 16.20  
Na vrh

Strokovna terminologija v tujem jeziku

Marjeta Ban, prof.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 3. 12. 2019 17.00 [Nemški jezik]
Na vrh

Marjana POGAČNIK, prof.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 14. 11. 2019 11.20 [Angleški jezik]
Prvi redni 16. 12. 2019 15.30 [Angleški jezik]
Drugi redni 13. 1. 2020 15.30 [Angleški jezik]
Na vrh

Varnost in zaščita

Jožica KOŠIR BOBNAR, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 28. 11. 2019 8.00  
Na vrh