Izpitni roki




Ekonomika podjetja

Marjan HOČEVAR, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 19. 11. 2018 8.00  
Prvi redni 15. 3. 2019 16.20, N3_6  
Drugi redni 17. 4. 2019 15.30, N3_10 popravek datuma!
Tretji redni 17. 9. 2019 8.00, N3_1  
Na vrh

Elektronsko poslovanje

mag. Janez Bauer, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 14. 11. 2018 17.00  
Drugi izredni 13. 9. 2019 16.00  
Na vrh

Izdelava spletnih strani

Miha Bradač, dipl.inž.rač. in inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Drugi izredni 9. 9. 2019 16.20, N3_11  
Na vrh

Janko Rugelj

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 12. 11. 2018 17.00  
Na vrh

Operacijski sistemi 2

Davor KATANOVIĆ, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 19. 11. 2018 17.00  
Drugi izredni 14. 1. 2019 16.30  
Tretji izredni 9. 7. 2019 15.30, N1_6  
Četrti izredni 23. 9. 2019 16.20, N1_6 izpit prestavljen iz 20.9.19 na 23.9.2019.
Na vrh

Osnove zgradbe in delovanja računalniških sistemov

Tomaž FERBEŽAR, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 15. 11. 2018 16.20  
Prvi redni 13. 6. 2019 16.20, N4_2  
Drugi redni 27. 6. 2019 16.20, N4_2  
Tretji redni 10. 9. 2019 14.00, N3_8  
Na vrh

PIP: Multimediji

Tomaž FERBEŽAR, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 20. 5. 2019    
Drugi izredni 6. 9. 2019 14.00  
Na vrh

Poslovno komuniciranje in vodenje

mag. Zvonka Krištof, prof.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 18. 3. 2019 15.30, P1 izpit prestavljen iz 20.3. na 18.3.2019!
Drugi redni 3. 4. 2019 16.20, N4_1  
Tretji redni 11. 9. 2019 16.20 popravek datuma!
Na vrh

Praktično izobraževanje 1 (M1...M3)

Jožica KOŠIR BOBNAR, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 5. 6. 2019    
Drugi redni 20. 6. 2019    
Tretji redni 10. 9. 2019    
Na vrh

Praktično izobraževanje 2 (M4...M10)

Jožica KOŠIR BOBNAR, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 5. 6. 2019    
Drugi redni 20. 6. 2019    
Tretji redni 10. 9. 2019    
Na vrh

Programiranje 1

dr. Igor Korelič

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 18. 12. 2018 16.20, N3_10 Rok za oddajo seminarske naloge: 11.12.2018
Prvi redni 11. 4. 2019 16.20, N1_6  
Drugi redni 25. 4. 2019 16.20, N1_6  
Tretji redni 17. 9. 2019 16.20, P3  
Na vrh

Računalniške komunikacije in omrežja 1

GREGOR MEDE, univ. dipl. inž. rač.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 26. 11. 2018 18.00  
Prvi redni 28. 5. 2019 16.20, N4_2  
Drugi redni 18. 6. 2019 16.20, N4_2  
Tretji redni 10. 9. 2019 16.20  
Na vrh

Računalniške komunikacije in omrežja 2

GREGOR MEDE, univ. dipl. inž. rač.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 28. 11. 2018 18.00  
Prvi redni 5. 3. 2019 16.20, N3_11  
Drugi redni 19. 3. 2019 16.20, N3_11  
Tretji redni 4. 9. 2019 16.20  
Na vrh

Računalništvo in informatika

Jožica KOŠIR BOBNAR, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 19. 12. 2018 16.20, N1_6 izpit se prestavi iz 18.12.2018 na 19.12.2018
Drugi redni 22. 1. 2019 16.20, N1_3  
Tretji redni 17. 9. 2019 8.00, N1_3  
Na vrh

Strokovna terminologija v tujem jeziku

Marjeta Ban, prof.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 15. 1. 2019   [Nemški jezik]
Na vrh

Marjana POGAČNIK, prof.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 21. 12. 2018 17.10, N1_2 [Angleški jezik] Ustni zagovori seminarskih nalog za tiste, ki še niste opravili bo 15.1.20198 ob 18:00 v N3_10!
Drugi redni 15. 1. 2019 16.20, N3_10 [Angleški jezik]
Tretji redni 4. 9. 2019 16.20 [Angleški jezik]
Na vrh

Varnost in zaščita

Jožica KOŠIR BOBNAR, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 7. 11. 2018    
Na vrh