Izpitni roki




Ekonomika podjetja

Marjan HOČEVAR, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 19. 11. 2018 8.00, N3_1  
Prvi redni 8. 1. 2019 13.50, N4_1  
Drugi redni 26. 6. 2019 9.00, N1_2  
Tretji redni 17. 9. 2019 8.00  
Na vrh

Elektronsko poslovanje

mag. Janez Bauer, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 14. 11. 2018 17.00  
Prvi redni 19. 4. 2019 16.00, N3_11  
Drugi redni 23. 8. 2019    
Tretji redni 13. 9. 2019    
Na vrh

Izdelava spletnih strani

Miha Bradač, dipl.inž.rač. in inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 9. 4. 2019 8.00, P3  
Drugi redni 30. 8. 2019 8.00  
Tretji redni 9. 9. 2019 16.20  
Na vrh

Janko Rugelj

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 12. 11. 2018 17.00, N1_3  
Na vrh

Operacijski sistemi 1

Jure Balabanič, univ. dipl. inž.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 23. 11. 2018 16.00  
Prvi redni 7. 1. 2019 15.30, N4_2  
Drugi redni 9. 4. 2019 11.20, N3_8 popravek datuma in ure izpita!
Tretji redni 2. 9. 2019 16.20  
Na vrh

Operacijski sistemi 2

Davor KATANOVIĆ, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 19. 11. 2018 17.00, N3_9  
Prvi redni 14. 1. 2019 15.30, N1_6  
Drugi redni 9. 7. 2019 16.00, N1_6  
Tretji redni 20. 9. 2019 16.20  
Na vrh

Osnove zgradbe in delovanja računalniških sistemov

Tomaž FERBEŽAR, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 15. 11. 2018 16.20  
Prvi redni 14. 1. 2019 16.00, N2_10 Štud. 190773 ima ustni zagovor - po dogovoru s predavateljem
Drugi redni 16. 4. 2019 9.00, N3_11  
Tretji redni 10. 9. 2019 14.00  
Na vrh

PIP: Multimediji

Tomaž FERBEŽAR, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 23. 4. 2019 16.00, N2_4  
Drugi redni 23. 8. 2019    
Tretji redni 6. 9. 2019 14.00  
Na vrh

Jožica KOŠIR BOBNAR, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 27. 11. 2018 8.00  
Na vrh

Poslovno komuniciranje in vodenje

mag. Iris Fink Grubačević

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 19. 11. 2018 15.00  
Prvi redni 26. 6. 2019 9.00, N4_1 izpit prestavljen iz 24.6. na 26.6.2019
Drugi redni 26. 8. 2019 9.00  
Tretji redni 9. 9. 2019 13.00  
Na vrh

Praktično izobraževanje 1 (M1...M3)

Jožica KOŠIR BOBNAR, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 27. 11. 2018 8.00  
Prvi redni 16. 4. 2019 10.30 popravek datuma in ure!
Drugi redni 28. 6. 2019 10.00 popravek datuma!
Tretji redni 3. 9. 2019 8.00  
Na vrh

Praktično izobraževanje 2 (M4...M10)

Jožica KOŠIR BOBNAR, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 4. 12. 2018 8.00  
Prvi redni 27. 6. 2019 8.00  
Drugi redni 27. 8. 2019 8.00  
Tretji redni 3. 9. 2019 8.00  
Na vrh

Programiranje 1

dr. Igor Korelič

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 15. 11. 2018 14.00, N3_1  
Prvi redni 17. 1. 2019 16.20, N1_3  
Drugi redni 11. 4. 2019 16.20, N1_6  
Tretji redni 17. 9. 2019 16.20  
Na vrh

Računalniške komunikacije in omrežja 1

GREGOR MEDE, univ. dipl. inž. rač.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 26. 11. 2018 18.00  
Prvi redni 1. 7. 2019 8.50, N1_6  
Drugi redni 21. 8. 2019 8.50  
Tretji redni 10. 9. 2019 16.20  
Na vrh

Računalniške komunikacije in omrežja 2

GREGOR MEDE, univ. dipl. inž. rač.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 28. 11. 2018 18.00  
Prvi redni 9. 1. 2019 16.00, P3  
Drugi redni 2. 7. 2019 8.50, P3  
Tretji redni 4. 9. 2019 16.20  
Na vrh

Računalništvo in informatika

Jožica KOŠIR BOBNAR, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 4. 12. 2018 11.00  
Prvi redni 9. 1. 2019 8.00, N3_11  
Drugi redni 4. 4. 2019 11.20, N3_11  
Tretji redni 17. 9. 2019 16.20  
Na vrh

Strokovna terminologija v tujem jeziku

Alexia ROSSI, univ. dipl. fr.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 27. 11. 2018 8.00 [Angleški jezik]
Prvi redni 28. 6. 2019 8.00, N3_1 [Angleški jezik] popravek datuma
Drugi redni 26. 8. 2019 8.30 [Angleški jezik]
Tretji redni 2. 9. 2019 8.00 [Angleški jezik]
Na vrh

Varnost in zaščita

Jožica KOŠIR BOBNAR, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 4. 12. 2018 8.00  
Prvi redni 17. 4. 2019 8.00, N4_1  
Drugi redni 28. 8. 2019 8.00  
Tretji redni 18. 9. 2019 8.00  
Na vrh

Vzdrževanje sistemske programske opreme

GREGOR MEDE, univ. dipl. inž. rač.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 21. 11. 2018 18.00  
Prvi redni 23. 1. 2019 16.00, N3_11  
Drugi redni 26. 6. 2019 8.50, N1_6  
Tretji redni 11. 9. 2019 16.20  
Na vrh

Zbirke podatkov 1

Andraž Žagar, univ. dipl. inž.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 3. 12. 2018 16.00  
Prvi redni 2. 7. 2019 16.00, N1_3  
Drugi redni 22. 8. 2019 16.00  
Tretji redni 17. 9. 2019 16.00  
Na vrh