Izpitni roki




Ekonomika podjetja

Marjan HOČEVAR, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 30. 11. 2020 15.30  
Na vrh

Elektronsko poslovanje

mag. Janez Bauer, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 27. 11. 2020 16.00  
Na vrh

Izdelava spletnih strani

Miha Bradač, dipl.inž.rač. in inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 23. 11. 2020 15.30  
Na vrh

Operacijski sistemi 1

Jure Balabanič, univ. dipl. inž.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 10. 11. 2020 16.20  
Na vrh

Operacijski sistemi 2

Davor KATANOVIĆ, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 30. 11. 2020 16.00  
Na vrh

Osnove zgradbe in delovanja računalniških sistemov

Tomaž FERBEŽAR, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 16. 11. 2020    
Na vrh

PIP: Multimediji

Tomaž FERBEŽAR, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 19. 11. 2020 15.30  
Na vrh

Poslovno komuniciranje in vodenje

mag. Iris Fink Grubačević

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 18. 11. 2020 16.20  
Na vrh

Praktično izobraževanje 1 (M1...M3)

Jožica KOŠIR BOBNAR, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 25. 11. 2020 8.00  
Na vrh

Praktično izobraževanje 2 (M4...M10)

Jožica KOŠIR BOBNAR, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 3. 12. 2020 8.00  
Na vrh

Programiranje 1

dr. Igor Korelič

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 1. 12. 2020 16.20  
Na vrh

Računalniške komunikacije in omrežja 1

GREGOR MEDE, univ. dipl. inž. rač.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 17. 11. 2020 16.20  
Na vrh

Računalniške komunikacije in omrežja 2

GREGOR MEDE, univ. dipl. inž. rač.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 18. 11. 2020 16.20  
Na vrh

Računalništvo in informatika

Jožica KOŠIR BOBNAR, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 25. 11. 2020 8.00  
Prvi izredni 25. 11. 2020 8.00  
Na vrh

Strokovna terminologija v tujem jeziku

Alexia ROSSI, univ. dipl. fr.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 9. 11. 2020 15.00 [Angleški jezik]
Na vrh

Varnost in zaščita

Jožica KOŠIR BOBNAR, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 3. 12. 2020 8.00  
Na vrh

Vzdrževanje sistemske programske opreme

GREGOR MEDE, univ. dipl. inž. rač.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 24. 11. 2020 16.20  
Na vrh

Zbirke podatkov 1

Andraž Žagar, univ. dipl. inž.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 23. 11. 2020 16.20  
Na vrh