Izpitni roki




Ekonomika podjetja

Marjan HOČEVAR, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 11. 11. 2019 10.30, N3_1  
Prvi redni 10. 1. 2020 8.50, N3_1  
Drugi redni 14. 2. 2020 11.00, N3_1  
Na vrh

Elektronsko poslovanje

mag. Janez Bauer, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 6. 12. 2019 16.00  
Prvi redni 10. 4. 2020 16.00  
Na vrh

Izdelava spletnih strani

Miha Bradač, dipl.inž.rač. in inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 3. 12. 2019 16.00  
Na vrh

Operacijski sistemi 1

Jure Balabanič, univ. dipl. inž.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 11. 11. 2019 16.00, N1_3  
Prvi redni 6. 1. 2020 15.30, N3_10  
Drugi redni 30. 3. 2020 16.00  
Na vrh

Operacijski sistemi 2

Davor KATANOVIĆ, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 13. 11. 2019 16.30  
Prvi redni 13. 1. 2020 16.30, P3  
Na vrh

Osnove zgradbe in delovanja računalniških sistemov

Tomaž FERBEŽAR, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 4. 12. 2019 13.00  
Prvi redni 16. 1. 2020 17.00, P1 Štud. 190815, 190840, 190822, 190843 imajo ustni zagovor; 27.1.2020, ob 16:30 v N3_10
Drugi redni 8. 4. 2020 8.00  
Na vrh

PIP: Multimediji

Tomaž FERBEŽAR, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 20. 11. 2019 13.00, N3_11  
Prvi redni 22. 4. 2020 16.20  
Na vrh

Praktično izobraževanje 1

Jožica KOŠIR BOBNAR, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 27. 11. 2019 8.00  
Na vrh

Praktično izobraževanje 1 (M1...M3)

Jožica KOŠIR BOBNAR, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 27. 11. 2019 8.00  
Prvi redni 9. 4. 2020 8.00  
Na vrh

Praktično izobraževanje 2 (M4...M10)

Jožica KOŠIR BOBNAR, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 28. 11. 2019 8.00  
Na vrh

Programiranje 1

dr. Igor Korelič

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 3. 12. 2019 16.00  
Prvi redni 21. 1. 2020 15.00, P3 Izpit bo ob 15. uri!
Na vrh

Računalniške komunikacije in omrežja 1

GREGOR MEDE, univ. dipl. inž. rač.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 20. 11. 2019 16.00  
Na vrh

Računalniške komunikacije in omrežja 2

GREGOR MEDE, univ. dipl. inž. rač.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 18. 11. 2019 16.00  
Prvi redni 6. 1. 2020 8.50, P3  
Na vrh

Računalništvo in informatika

Jožica KOŠIR BOBNAR, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 27. 11. 2019 8.00  
Prvi redni 28. 1. 2020 16.00, rač. uč. Izpit se prestavi iz 14. ure na 16. uro
Drugi redni 24. 3. 2020 8.00  
Na vrh

Strokovna terminologija v tujem jeziku

Alexia ROSSI, univ. dipl. fr.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 18. 11. 2019 9.00 [Angleški jezik]
Na vrh

Varnost in zaščita

Jožica KOŠIR BOBNAR, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 28. 11. 2019 8.00  
Prvi redni 16. 4. 2020 16.00  
Na vrh

Vzdrževanje sistemske programske opreme

GREGOR MEDE, univ. dipl. inž. rač.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 15. 11. 2019 16.00  
Prvi redni 20. 1. 2020 8.50, N1_3  
Na vrh

Zbirke podatkov 1

Andraž Žagar, univ. dipl. inž.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 25. 11. 2019 16.00  
Na vrh