Izpitni roki




CNC tehnologija v lesarstvu

Marko Vodopivec, univ. dipl. inž. les.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 25. 11. 2020 16.30  
Prvi redni 21. 4. 2021 16.30, na daljavo  
Drugi redni 27. 8. 2021 16.30  
Tretji redni 17. 9. 2021 18.00  
Na vrh

Ekonomika podjetja

Marjan HOČEVAR, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 23. 11. 2020 15.30  
Prvi redni 6. 4. 2021 8.00, na daljavo  
Drugi redni 17. 8. 2021 8.00  
Tretji redni 3. 9. 2021 16.00  
Na vrh

Kakovost in zanesljivost proizvodnje

mag. Silvo LAH, univ. dipl. org

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 20. 11. 2020 16.00  
Prvi redni 14. 1. 2021 na daljavo  
Drugi redni 24. 6. 2021 9.00  
Tretji redni 10. 9. 2021 16.20  
Na vrh

Lesna gradnja

Janez PUCELJ, univ. dipl. inž. les.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 17. 11. 2020 16.30  
Prvi redni 7. 4. 2021 16.20, na daljavo popravek ure!
Drugi redni 24. 8. 2021 10.00  
Tretji redni 7. 9. 2021 18.00  
Na vrh

Oblikovanje in konstruiranje pohištva

Marko Vodopivec, univ. dipl. inž. les.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 2. 12. 2020 16.00  
Prvi redni 15. 1. 2021 16.00, na daljavo  
Drugi redni 24. 6. 2021 16.00  
Tretji redni 17. 9. 2021 17.00  
Na vrh

Oblikovanje in konstruiranje v lesarstvu

Marko Vodopivec, univ. dipl. inž. les.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 25. 11. 2020 16.30, na daljavo  
Prvi redni 2. 7. 2021 16.00, MIC 18  
Drugi redni 27. 8. 2021 16.00  
Tretji redni 17. 9. 2021 16.00  
Na vrh

Osnove računalništva in informatike

Jožica KOŠIR BOBNAR, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 25. 11. 2020 8.00  
Prvi redni 22. 6. 2021 8.00  
Drugi redni 25. 8. 2021    
Tretji redni 14. 9. 2021 8.00  
Na vrh

Podjetništvo

mag. Silvo LAH, univ. dipl. org

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 27. 11. 2020 16.00  
Prvi redni 22. 1. 2021 na daljavo  
Drugi redni 9. 7. 2021 9.00  
Tretji redni 17. 9. 2021 16.20  
Na vrh

Poslovno sporazumevanje in vodenje

mag. Ljubinka Počrvina

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 12. 11. 2020 15.30  
Prvi redni 11. 1. 2021 16.20, na daljavo v primeru, da želite izboljšati oceno, se dogovorite z g. prof.
Drugi redni 7. 4. 2021 16.00  
Tretji redni 7. 9. 2021 16.20  
Na vrh

Površinska obdelava in zaščita lesa

Goran DELAJKOVIČ, univ. dipl. inž. les

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 11. 12. 2020 16.20  
Prvi redni 7. 7. 2021 9.00  
Drugi redni 18. 8. 2021 10.00  
Tretji redni 8. 9. 2021 16.20  
Na vrh

Praktično izobraževanje 1 (M1...M3)

Marjan HOČEVAR, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 10. 11. 2020 11.20  
Prvi redni 15. 4. 2021 7.10, na daljavo  
Drugi redni 28. 6. 2021    
Tretji redni 3. 9. 2021 8.00  
Na vrh

Praktično izobraževanje 2 (M4...M7)

Marjan HOČEVAR, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 18. 11. 2020 16.00  
Prvi redni 28. 6. 2021 8.00  
Drugi redni 23. 8. 2021 8.00  
Tretji redni 7. 9. 2021    
Na vrh

Proizvodni management

Jože ZADEL, univ. dipl. inž. les.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 16. 11. 2020 16.00  
Prvi redni 7. 1. 2021 8.00, na daljavo  
Drugi redni 28. 6. 2021 9.00  
Tretji redni 30. 8. 2021 16.20  
Na vrh

Strokovna terminologija v tujem jeziku

Alexia ROSSI, univ. dipl. fr.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 9. 11. 2020 15.00 [Angleški jezik]
Prvi redni 23. 6. 2021 8.00 [Angleški jezik]
Drugi redni 27. 8. 2021 8.00 [Angleški jezik]
Tretji redni 2. 9. 2021 16.20 [Angleški jezik]
Na vrh

Sušenje lesa

Miodrag Todorović

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 27. 11. 2020 16.00  
Prvi redni 5. 7. 2021 9.00  
Drugi redni 23. 8. 2021 9.00  
Tretji redni 14. 9. 2021 16.20  
Na vrh

Študij dela v lesarstvu

Goran DELAJKOVIČ, univ. dipl. inž. les

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 23. 11. 2020 16.20  
Prvi redni 4. 1. 2021 16.30, na daljavo  
Drugi redni 12. 4. 2021 10.00  
Tretji redni 6. 9. 2021 16.20  
Na vrh

Tehnologija strojne obdelave lesa

Gregor Žnidaršič

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 12. 11. 2020 16.30  
Prvi redni 20. 1. 2021 16.30, na daljavo  
Drugi redni 31. 3. 2021 16.30, na daljavo  
Tretji redni 1. 9. 2021 16.30  
Na vrh

Tvoriva v lesarstvu

Miodrag Todorović

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 4. 12. 2020 16.30  
Prvi redni 14. 1. 2021 16.30, na daljavo  
Drugi redni 29. 3. 2021 16.30, na daljavo  
Tretji redni 13. 9. 2021 16.20  
Na vrh

Umetniška obdelava lesa in lesnih tvoriv

Goran DELAJKOVIČ, univ. dipl. inž. les

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 30. 11. 2020 16.30  
Prvi redni 12. 4. 2021 12.00  
Drugi redni 20. 8. 2021 10.00  
Tretji redni 10. 9. 2021 16.20  
Na vrh

Varstvo pri delu, požarna var. in var. okolja

mag. Miro ŠKUFCA, univ. dipl. inž. kmet.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 16. 11. 2020 15.30  
Prvi redni 6. 1. 2021 16.30  
Drugi redni 6. 4. 2021 12.10  
Tretji redni 9. 9. 2021 10.00  
Na vrh