Izpitni roki




CNC tehnologija v lesarstvu

Marko Vodopivec, univ. dipl. inž. les.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 26. 11. 2021 15.30  
Prvi redni 21. 4. 2022 16.00, MIC 18  
Drugi redni 26. 8. 2022 16.00  
Tretji redni 9. 9. 2022 16.30  
Na vrh

Ekonomika podjetja

Marjan HOČEVAR, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 2. 12. 2021 16.00  
Prvi redni 19. 4. 2022 16.00, P1  
Drugi redni 17. 8. 2022 08.00  
Tretji redni 20. 9. 2022 08.50  
Na vrh

Kakovost in zanesljivost proizvodnje

mag. Silvo LAH, univ. dipl. org.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 10. 11. 2021 16.20  
Prvi redni 14. 1. 2022 16.30, N3_10  
Drugi redni 24. 6. 2022 16.00  
Tretji redni 15. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Lesna gradnja

Janez PUCELJ, univ. dipl. inž. les.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 10. 11. 2021 17.00  
Prvi redni 13. 4. 2022 16.20, N1_2  
Drugi redni 31. 8. 2022 16.20  
Tretji redni 13. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Oblikovanje in konstruiranje pohištva

Marko Vodopivec, univ. dipl. inž. les.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 19. 11. 2021 15.30  
Prvi redni 13. 1. 2022 15.30, N3_1  
Drugi redni 24. 6. 2022 16.00, MIC18  
Tretji redni 9. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Oblikovanje in konstruiranje v lesarstvu

Marko Vodopivec, univ. dipl. inž. les.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 19. 11. 2021 15.30  
Prvi redni 1. 7. 2022 16.00, MIC18  
Drugi redni 2. 9. 2022 16.00, MIC18  
Tretji redni 16. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Osnove računalništva in informatike

Jožica KOŠIR BOBNAR, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 12. 11. 2021 16.00  
Prvi redni 23. 6. 2022 10.00, N1_3  
Drugi redni 26. 8. 2022 08.00  
Tretji redni 8. 9. 2022 08.00  
Na vrh

Podjetništvo

mag. Silvo LAH, univ. dipl. org.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 10. 11. 2021 16.20  
Prvi redni 21. 1. 2022 16.30, N3_8  
Drugi redni 8. 7. 2022 16.00  
Tretji redni 23. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Poslovno sporazumevanje in vodenje

mag. Ljubinka Počrvina

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 17. 11. 2021 16.00  
Prvi redni 3. 1. 2022 15.00, N3_1 štud. 130272, 130274, 130287 imajo 6.1, ob 14.30 ustni zagovor, saj so med oceno.
Drugi redni 30. 3. 2022 16.20  
Tretji redni 12. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Površinska obdelava in zaščita lesa

Goran DELAJKOVIČ, univ. dipl. inž. les

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 10. 12. 2021    
Na vrh

Gregor Žnidaršič, univ. dipl. les.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 30. 6. 2022 16.30, N1_2  
Drugi redni 24. 8. 2022 16.30  
Tretji redni 7. 9. 2022 16.30  
Na vrh

Praktično izobraževanje 1 (M1...M3)

Marjan HOČEVAR, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 2. 12. 2021 16.00  
Prvi redni 15. 4. 2022 08.00, N3_1  
Drugi redni 28. 6. 2022    
Tretji redni 13. 9. 2022    
Na vrh

Praktično izobraževanje 2 (M4...M7)

Marjan HOČEVAR, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 2. 12. 2021 16.00  
Prvi redni 28. 6. 2022 08.00  
Drugi redni 23. 8. 2022 08.00  
Tretji redni 6. 9. 2022 08.00  
Na vrh

Proizvodni management

Jože ZADEL, univ. dipl. inž. les.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 15. 11. 2021 16.00  
Prvi redni 7. 1. 2022 09.00, N3_8  
Drugi redni 1. 7. 2022 09.00  
Tretji redni 13. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Strokovna terminologija v tujem jeziku

Alexia ROSSI, univ. dipl. fr.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 30. 11. 2021 16.00 [Angleški jezik]
Prvi redni 20. 6. 2022 08.00, N3_9 [Angleški jezik]
Drugi redni 18. 8. 2022 09.00 [Angleški jezik]
Tretji redni 20. 9. 2022 08.00 [Angleški jezik]
Na vrh

Sušenje lesa

Miodrag Todorović

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 2. 12. 2021 16.20  
Prvi redni 4. 7. 2022 16.20, N3_8  
Drugi redni 26. 8. 2022 16.20  
Tretji redni 16. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Študij dela v lesarstvu

Goran DELAJKOVIČ, univ. dipl. inž. les

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 24. 11. 2021    
Prvi redni 5. 1. 2022 10.00, N3_8  
Drugi redni 29. 3. 2022 16.20  
Tretji redni 21. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Tehnologija strojne obdelave lesa

Gregor Žnidaršič, univ. dipl. les.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 10. 11. 2021 16.30  
Prvi redni 19. 1. 2022 16.30, N3_8  
Drugi redni 6. 4. 2022 16.30, N3_1  
Tretji redni 7. 9. 2022 16.30  
Na vrh

Tvoriva v lesarstvu

Miodrag Todorović

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 18. 11. 2021 16.20  
Prvi redni 14. 1. 2022 17.00, N3_1  
Drugi redni 4. 4. 2022 16.20, N3_8  
Tretji redni 16. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Umetniška obdelava lesa in lesnih tvoriv

Goran DELAJKOVIČ, univ. dipl. inž. les

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 1. 12. 2021 16.00  
Prvi redni 12. 4. 2022 16.20, P4  
Drugi redni 2. 9. 2022 16.00  
Tretji redni 12. 9. 2022 16.30  
Na vrh

Varstvo pri delu, požarna var. in var. okolja

mag. Miro ŠKUFCA, univ. dipl. inž. kmet.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 22. 11. 2021 16.20  
Prvi redni 4. 1. 2022 16.00, N3_10  
Drugi redni 28. 3. 2022 16.20  
Tretji redni 21. 9. 2022 16.00  
Na vrh