Izpitni roki




Ekonomika podjetja

Marjan HOČEVAR, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 11. 11. 2019 10.30, N3_1  
Na vrh

Logistični sistemi

Mag. Marino MEDEOT, univ. dipl. inž. prom.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 19. 11. 2019 16.20, N2_4  
Prvi redni 27. 5. 2020 16.20, N3_8  
Drugi redni 10. 6. 2020 16.20, N3_8  
Na vrh

Logistika notranjega transporta in skladiščenja

Dijana IVIĆ, univ.dipl. inž. prometa

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 10. 2. 2020 14.30, P4  
Na vrh

Manipulacijska mehanizacija

Mag. Marino MEDEOT, univ. dipl. inž. prom.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 19. 11. 2019 16.20  
Prvi redni 4. 3. 2020 15.30, N3_9  
Drugi redni 18. 3. 2020 15.30, N3_8  
Na vrh

Poslovno komuniciranje in vodenje

mag. Zvonka Krištof, prof.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 18. 11. 2019 15.30, N4_2  
Na vrh

Monja Pust

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 19. 3. 2020 16.20, N1_2  
Drugi redni 2. 4. 2020 16.20, N3_9  
Na vrh

Poznavanje tovora v logističnih sistemih (izbirni)

Dijana IVIĆ, univ.dipl. inž. prometa

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 7. 1. 2020 16.20, N3_8  
Drugi redni 21. 1. 2020 16.20, N3_8  
Na vrh

Praktično izobraževanje 1 (M1+M2)

Marjan HOČEVAR, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 17. 1. 2020    
Drugi redni 19. 3. 2020    
Tretji redni 18. 6. 2020    
Na vrh

Praktično izobraževanje 2 (M3...M15)

Marjan HOČEVAR, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 20. 1. 2020    
Drugi redni 20. 3. 2020    
Tretji redni 19. 6. 2020    
Na vrh

Prometna geografija

Dijana GOLOVRŠKI, univ. dipl. inž.teh.pro.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 28. 11. 2019 16.20, N2_4  
Prvi redni 15. 4. 2020 16.20, N2_4  
Drugi redni 6. 5. 2020 16.20, N2_4  
Na vrh

Računalništvo in informatika v logistiki

Miha Bradač, dipl.inž.rač. in inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 10. 3. 2020 15.30, N1_5  
Drugi redni 27. 3. 2020 16.20, N1_5  
Na vrh

Strokovna terminologija v tujem jeziku

Marjeta Ban, prof.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 3. 12. 2019 17.00 [Nemški jezik]
Na vrh

Marjana POGAČNIK, prof.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 16. 12. 2019 15.30, P1 [Angleški jezik]
Drugi redni 13. 1. 2020 15.30, P1 [Angleški jezik]
Na vrh

Špedicija in transportno zavarovanje (izbirni)

Dijana IVIĆ, univ.dipl. inž. prometa

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 12. 5. 2020 16.20, N3_8  
Drugi redni 26. 5. 2020 16.20  
Na vrh

Tehnologija in organizacija transporta

Mag. Marino MEDEOT, univ. dipl. inž. prom.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 19. 11. 2019 16.20, N2_4  
Prvi redni 18. 12. 2019 16.20, N3_9  
Drugi redni 15. 1. 2020 15.30, N3_9  
Na vrh

Urbanizacija prometa in cestna infrastruktura

dr. Iztok Kovačič, univ.dipl. inž. arh.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 20. 1. 2020    
Na vrh

Varnost v prometu in varstvo pri delu

mag. Štefan NOVAK, univ. dipl. inž.prom.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 23. 1. 2020 16.20, N3_9 Izpit se prestavi iz 16.1. na 23.1
Na vrh