Izpitni roki




Ekonomika podjetja

Marjan HOČEVAR, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 15. 3. 2019 16.20, N3_1  
Drugi redni 17. 4. 2019 15.30, N3_10 popravek datuma!
Na vrh

Logistični sistemi

Mag. Marino MEDEOT, univ. dipl. inž. prom.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 6. 11. 2018 18.30  
Prvi redni 20. 3. 2019 16.20, N3_9  
Drugi redni 3. 4. 2019 16.20, N3_9  
Na vrh

Logistika notranjega transporta in skladiščenja

Dijana IVIĆ, univ.dipl. inž. prometa

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 8. 1. 2019 16.20, N3_8  
Drugi redni 22. 1. 2019 16.20, N3_8  
Prvi izredni 16. 4. 2019 16.20, N2_4  
Na vrh

Manipulacijska mehanizacija

Mag. Marino MEDEOT, univ. dipl. inž. prom.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 6. 11. 2018 18.30  
Drugi izredni 18. 12. 2018 17.00, N3_1  
Na vrh

Pogodbeno pravo

dr. Jožica FABJAN, dipl. upr. org.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 16. 1. 2019 16.20, N3_8  
Drugi redni 30. 1. 2019 16.20, N3_8  
Na vrh

Poslovno komuniciranje in vodenje

mag. Zvonka Krištof, prof.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 19. 11. 2018 15.30, N4_1  
Drugi izredni 18. 3. 2019 15.30, P1 izpit prestavljen iz 20.3. na 18.3.2019!
Na vrh

Poznavanje tovora v logističnih sistemih (izbirni)

Dijana IVIĆ, univ.dipl. inž. prometa

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 20. 11. 2018 15.20  
Drugi izredni 16. 4. 2019 16.20, N2_4  
Na vrh

Praktično izobraževanje 1 (M1+M2)

Marjan HOČEVAR, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 28. 11. 2018    
Prvi redni 7. 1. 2019    
Drugi redni 29. 1. 2019    
Tretji redni 20. 3. 2019    
Drugi izredni 20. 5. 2019    
Tretji izredni 29. 8. 2019    
Na vrh

Praktično izobraževanje 2 (M3...M15)

Marjan HOČEVAR, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 28. 11. 2018    
Prvi redni 8. 1. 2019    
Drugi redni 30. 1. 2019    
Tretji redni 21. 3. 2019    
Drugi izredni 21. 5. 2019    
Tretji izredni 30. 8. 2019    
Na vrh

Prometna geografija

Dijana GOLOVRŠKI, univ. dipl. inž.teh.pro.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 11. 12. 2018 16.20  
Na vrh

Računalništvo in informatika v logistiki

Matevž Čadonič, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Tretji redni 2. 9. 2019 16.20  
Na vrh

Matevž Čadonič, univ. dipl. inž. el., Jožica KOŠIR BOBNAR, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 8. 1. 2019 16.20, N1_6  
Drugi redni 22. 1. 2019 16.20, N1_6  
Na vrh

Strokovna terminologija v tujem jeziku

Marjana POGAČNIK, prof.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 29. 11. 2018 15.30 [Angleški jezik]
Prvi redni 19. 12. 2018 16.20, P2 [Angleški jezik] Ustni zagovori seminarskih nalog za tiste, ki še niste opravili bo 15.1.20198 ob 18:00 v N3_10!
Drugi redni 15. 1. 2019 17.10, N3_10 [Angleški jezik]
Tretji redni 4. 9. 2019 16.20 [Angleški jezik]
Na vrh

Špedicija in transportno zavarovanje (izbirni)

Dijana IVIĆ, univ.dipl. inž. prometa

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 20. 11. 2018 15.20  
Drugi izredni 16. 4. 2019 16.20, N2_4  
Na vrh

Tarifni sistem in kalkulacije

Dijana IVIĆ, univ.dipl. inž. prometa

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 20. 11. 2018 15.20  
Prvi redni 19. 3. 2019 16.20, N3_9 izpit prestavljen iz 16:20 na 14:00!
Na vrh

Tehnologija in organizacija transporta

Mag. Marino MEDEOT, univ. dipl. inž. prom.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 6. 11. 2018 18.30  
Na vrh

Uporabna matematika v logistiki

Mag. Simona PUSTAVRH, prof.matem.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 30. 5. 2019 16.20, N4_1  
Drugi redni 13. 6. 2019 16.20, N3_10  
Tretji redni 12. 9. 2019 16.00  
Na vrh

Varnost v prometu in varstvo pri delu

mag. Štefan NOVAK, univ. dipl. inž.prom.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 21. 5. 2019 16.20, N3_9  
Drugi redni 4. 6. 2019 16.20, N3_9  
Prvi izredni 25. 9. 2019 16.20  
Na vrh