Izpitni roki




Ekonomika podjetja

Marjan HOČEVAR, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 11. 3. 2021 16.20, N3_8  
Drugi redni 24. 3. 2021 16.20, N3_9  
Na vrh

Logistični sistemi

Mag. Marino MEDEOT, univ. dipl. inž. prom.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 16. 11. 2020 18.00  
Prvi redni 17. 3. 2021 16.20, N3_9  
Drugi redni 31. 3. 2021 16.20, N3_9  
Na vrh

Logistika notranjega transporta in skladiščenja

Dijana IVIĆ, univ.dipl. inž. prometa

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 9. 11. 2020 16.20  
Prvi redni 5. 1. 2021 16.20, N3_8  
Drugi redni 19. 1. 2021 16.20, N3_8  
Na vrh

Manipulacijska mehanizacija

Mag. Marino MEDEOT, univ. dipl. inž. prom.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 16. 11. 2020 18.00  
Na vrh

Pogodbeno pravo

mag. Nataša Šterk, univ.dipl. pravnica

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 14. 12. 2020 16.20, P4  
Drugi redni 12. 1. 2021 16.20, P4  
Na vrh

Poslovno komuniciranje in vodenje

Monja Pust

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 18. 11. 2020    
Na vrh

Poznavanje tovora v logističnih sistemih (izbirni)

Dijana IVIĆ, univ.dipl. inž. prometa

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 9. 11. 2020 16.20  
Na vrh

Praktično izobraževanje 1 (M1+M2)

Marjan HOČEVAR, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 9. 11. 2020    
Na vrh

Praktično izobraževanje 2 (M3...M15)

Marjan HOČEVAR, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 10. 11. 2020    
Na vrh

Računalništvo in informatika v logistiki

GREGOR MEDE, univ. dipl. inž. rač.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 2. 12. 2020 16.20  
Na vrh

GREGOR MEDE, univ. dipl. inž. rač., Miha Bradač, dipl.inž.rač. in inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 4. 1. 2021 16.20, P3  
Drugi redni 22. 1. 2021 16.20, N1_3  
Na vrh

Strokovna terminologija v tujem jeziku

Marjana POGAČNIK, prof.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 30. 11. 2020 16.20 [Angleški jezik]
Prvi redni 15. 12. 2020 16.20, P1 [Angleški jezik]
Drugi redni 12. 1. 2021 16.20, N1_2 [Angleški jezik]
Na vrh

Špedicija in transportno zavarovanje (izbirni)

Dijana IVIĆ, univ.dipl. inž. prometa

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 9. 11. 2020 16.20  
Na vrh

Tarifni sistem in kalkulacije

Marjan HOČEVAR, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 15. 3. 2021 16.20, N3_10  
Drugi redni 30. 3. 2021 16.20, N3_8  
Na vrh

Tehnologija in organizacija transporta

Mag. Marino MEDEOT, univ. dipl. inž. prom.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 16. 11. 2020 18.00  
Na vrh

Uporabna matematika v logistiki

dr. Mitja Muhič, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 24. 5. 2021 16.20, P4  
Drugi redni 7. 6. 2021 16.20, P4  
Na vrh

Varnost v prometu in varstvo pri delu

Jožica Pavlovič

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 20. 5. 2021 16.20, N3_9  
Drugi redni 3. 6. 2021 16.20, N3_9  
Na vrh