Izpitni roki




Ekonomika podjetja

Marjan HOČEVAR, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 19. 11. 2018 8.00  
Prvi redni 15. 3. 2019 16.20, N3_1  
Drugi redni 17. 4. 2019 15.30, N3_10 popravek datuma!
Tretji redni 17. 9. 2019 8.00  
Na vrh

Električne meritve

Renato MAHNIČ, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 26. 11. 2018 16.20  
Prvi redni 17. 12. 2018 16.20, N1_7  
Drugi redni 16. 1. 2019 16.20, N1_7  
Tretji redni 3. 9. 2019 16.20  
Na vrh

Elektronska vezja in naprave

Matevž Čadonič, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Drugi izredni 20. 8. 2019 8.50  
Tretji izredni 9. 9. 2019 16.20  
Na vrh

Bojan LUKAN, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 20. 11. 2018 16.00  
Na vrh

Elektronski elementi

mag. Matej KAMIN, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 22. 11. 2018 16.00  
Prvi redni 5. 6. 2019 16.20, N3_9  
Drugi redni 19. 6. 2019 16.20, N3_8  
Tretji redni 13. 9. 2019 14.00  
Na vrh

Inteligentne instalacije

dr. Mitja VEBER, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 3. 12. 2018 16.20, N2_4  
Prvi redni 20. 12. 2018 16.20, N1_6 popravek učilnice!
Drugi redni 17. 1. 2019 16.20, N1_7  
Tretji redni 5. 9. 2019 16.20  
Na vrh

Izvršilni sistemi

dr. Mitja VEBER, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 8. 1. 2019 16.20, N3_1  
Drugi redni 22. 1. 2019 16.20, N3_1 zagovor imajo št.:301136,301151,301117 28.1.19 ob 15:00 v H1. Dobite 3 teoret.vprašanja,
Tretji redni 10. 9. 2019 16.20  
Na vrh

Krmiljenje in regulacija procesov

dr. Mitja VEBER, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 4. 4. 2019 16.20, N1_7  
Drugi redni 18. 4. 2019 16.20, N1_7  
Tretji redni 4. 9. 2019 16.20  
Na vrh

Materiali v elektrotehniki (izbirni)

Ivica TOMIĆ, prof.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 5. 12. 2018 9.00  
Prvi redni 25. 3. 2019 16.20, N1_2  
Drugi redni 8. 4. 2019 16.20, 125 popravek učilnice!
Tretji redni 18. 9. 2019    
Na vrh

Poslovno komuniciranje in vodenje

Martina JUDEŽ, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 14. 11. 2018 16.00  
Na vrh

mag. Zvonka Krištof, prof.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 18. 3. 2019 15.30, P1 izpit prestavljen iz 20.3. na 18.3.2019!
Drugi redni 3. 4. 2019 16.20, N4_1  
Na vrh

Praktično izobraževanje 1 (M1...M3)

Matevž Čadonič, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 19. 11. 2018 8.00  
Prvi redni 18. 3. 2019    
Drugi redni 26. 6. 2019    
Tretji redni 16. 9. 2019    
Na vrh

Praktično izobraževanje 2 (M4...M8)

Matevž Čadonič, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 18. 3. 2019    
Drugi redni 26. 6. 2019    
Tretji redni 16. 9. 2019    
Na vrh

dr. Mitja VEBER, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 28. 11. 2018 16.20  
Na vrh

Prenosna elektronika

Bojan LUKAN, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 4. 12. 2018 16.00  
Drugi izredni 27. 6. 2019 10.30  
Tretji izredni 20. 9. 2019    
Na vrh

Procesne in industrijske meritve

dr. Mitja VEBER, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 28. 11. 2018 16.20  
Prvi redni 4. 6. 2019 16.20, N1_7 Ustnega zagovora ni,ogled izpitov možen v roku 7 dni po predhodnem dogovoru z prosfesorjem.
Drugi redni 18. 6. 2019 16.20, N1_7 Ustnih zagovorov ne bo, ogled izpitov po predhodni najavi preko e-pošte s predavateljem, do 2.7.2019
Tretji redni 9. 9. 2019 16.20  
Na vrh

Projektiranje

Matevž Čadonič, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 15. 11. 2015 16.20  
Prvi redni 18. 3. 2019 16.20, N3_10  
Drugi redni 3. 4. 2019 16.20, N3_10  
Tretji redni 2. 9. 2019 16.20  
Na vrh

Računalniško vodeni procesi

Mile BOŽIĆ, univ. dipl. inž. ele.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 17. 6. 2019 16.20, N3_1 Izpit prestavljen iz 13.6. na 17.6.2019!
Drugi redni 27. 6. 2019 16.20, N3_1  
Tretji redni 12. 9. 2019 16.20  
Na vrh

Računalništvo in informatika

Jožica KOŠIR BOBNAR, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 19. 12. 2018 16.20, N1_6 izpitni rok se prestavi iz 18.12.2018 na 19.12.2018!
Drugi redni 22. 1. 2019 16.20, N1_3  
Tretji redni 17. 9. 2019 16.20  
Na vrh

Sistemi vodenja procesov

mag. Matej KAMIN, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 14. 11. 2018 17.00  
Prvi redni 23. 1. 2019 16.20, N1_7  
Drugi redni 6. 2. 2019 16.20, N1_7  
Tretji redni 16. 9. 2019    
Na vrh

Strokovna terminologija v tujem jeziku

Marjana POGAČNIK, prof.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 29. 11. 2018 15.30, N4_2 [Angleški jezik]
Prvi redni 21. 12. 2018 17.10, N1_2 [Angleški jezik] Ustni zagovori seminarskih nalog za tiste, ki še niste opravili bo 15.1.20198 ob 18:00 v N3_10!
Drugi redni 15. 1. 2019 16.20, N3_10 [Angleški jezik]
Tretji redni 4. 9. 2019 16.20 [Angleški jezik]
Na vrh

Tehniška matematika

mag. Drago CRNIĆ, univ. dipl. inž.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 3. 12. 2018 16.20  
Prvi redni 11. 3. 2019 16.20, P1  
Drugi redni 25. 3. 2019 16.20, N3_10  
Tretji redni 9. 9. 2019 16.20  
Na vrh

Varstvo pri delu in ekologija

mag. Miro ŠKUFCA, univ. dipl. inž. kmet.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 20. 11. 2018    
Prvi redni 10. 6. 2019 16.20, N3_10  
Drugi redni 27. 6. 2019 16.20, N3_10 izpitni rok se prestavi iz 24.6. na 27.6.2019!
Tretji redni 11. 9. 2019 13.00  
Na vrh