Izpitni roki




Ekonomika podjetja

Marjan HOČEVAR, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 19. 11. 2018 8.00  
Prvi redni 8. 1. 2019 13.50, N4_1  
Drugi redni 26. 6. 2019 9.00, N1_2  
Tretji redni 17. 9. 2019 8.00  
Na vrh

Električne meritve

Renato MAHNIČ, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 26. 11. 2018 16.20  
Prvi redni 21. 1. 2019 16.20, N2_10  
Drugi redni 19. 4. 2019 13.00, N3_8 izpit prestavljen iz 11:20 na 13:00!
Tretji redni 3. 9. 2019 16.20  
Na vrh

Elektronska vezja in naprave

Matevž Čadonič, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 16. 4. 2019 16.20, N3_8 USTNI ZAGOVOR ZA301152 BO 23.4.2019 OB 17:45 V N1_8.
Drugi redni 20. 8. 2019 8.50  
Tretji redni 9. 9. 2019 16.20  
Na vrh

Bojan LUKAN, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 20. 11. 2018 16.00, N3_9 zagovor ima št.: 301056, in sicer 27.11.2018 ob 15:30 v N1_7!
Na vrh

Elektronski elementi

mag. Matej KAMIN, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 22. 11. 2018 15.00, N2_4  
Prvi redni 27. 6. 2019 8.50, N3_1  
Drugi redni 22. 8. 2019 8.50  
Tretji redni 13. 9. 2019 14.00  
Na vrh

Inteligentne instalacije

dr. Mitja VEBER, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 3. 12. 2018 16.20, N2_4  
Prvi redni 7. 1. 2019 14.40, N3_8 Ustni zag.ima št.301129,ogled izpitov bo 18.1.19 ob 12:20 v N2_2.
Drugi redni 2. 7. 2019 8.50, N3_8  
Tretji redni 5. 9. 2019 16.20  
Na vrh

Izvršilni sistemi

dr. Mitja VEBER, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 12. 11. 2018 16.20  
Prvi redni 17. 1. 2019 14.40, N3_8 ustni zagovor imajo št.:301125,bo 25.1.19 ob 9:50 v N2_2!
Drugi redni 1. 7. 2019 12.00, N3_9 Ogled izpitov je možen v petek, 5.7.19 ob 8:15 v N3_8.
Tretji redni 10. 9. 2019 16.20  
Na vrh

Krmiljenje in regulacija procesov

dr. Mitja VEBER, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 17. 4. 2019 16.20, N3_1  
Drugi redni 27. 8. 2019 8.45  
Tretji redni 4. 9. 2019 16.20  
Na vrh

Materiali v elektrotehniki (izbirni)

Ivica TOMIĆ, prof.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 5. 12. 2018 9.00  
Prvi redni 14. 1. 2019 9.00, N4_1  
Drugi redni 24. 6. 2019 9.00, N3_8  
Tretji redni 18. 9. 2019    
Na vrh

Poslovno komuniciranje in vodenje

mag. Iris Fink Grubačević

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 19. 11. 2018 15.00  
Prvi redni 26. 6. 2019 9.00, N4_1 izpit prestavljen iz 24.6.19 na 26.6.2019.
Drugi redni 26. 8. 2019 9.00  
Tretji redni 9. 9. 2019 13.00  
Na vrh

Praktično izobraževanje 1 (M1...M3)

Matevž Čadonič, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 19. 11. 2018 8.00  
Prvi redni 23. 4. 2019 9.40, N2_4 popravek datuma!
Drugi redni 4. 7. 2019 8.50, N1_4  
Tretji redni 9. 9. 2019 8.50  
Na vrh

Praktično izobraževanje 2 (M4...M8)

Matevž Čadonič, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 5. 7. 2019    
Drugi redni 30. 8. 2019    
Tretji redni 13. 9. 2019    
Na vrh

dr. Mitja VEBER, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 28. 11. 2018 16.20  
Na vrh

Prenosna elektronika

Bojan LUKAN, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 4. 12. 2018 16.00, N3_9 zagovor ima št.:301056 dne 11.12.2018 ob 15:30 v N1_7!
Prvi redni 22. 1. 2019 13.00, N3_9 ustni zagovor imajo št.:301152,301127,301117 dne 31.1.19 ob 10:30 v 232!
Drugi redni 27. 6. 2019 10.30, N3_1  
Tretji redni 20. 9. 2019    
Na vrh

Procesne in industrijske meritve

dr. Mitja VEBER, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 28. 11. 2018 16.20  
Prvi redni 8. 4. 2019 13.45, N3_1 ustni zagovor ima št.:301152 po dogovoru s predavateljem v N2_2, ogled izpitov bo 15.4.ob 14. ure da
Drugi redni 26. 8. 2019 8.45  
Tretji redni 9. 9. 2019 16.20  
Na vrh

Projektiranje

dr. Mitja VEBER, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 12. 11. 2018 16.20, N2_4 ustni zagovor ima št.: 301152 23.11.2018 ob 9:40 uri v N2_2!
Prvi redni 1. 7. 2019 8.15, N3_9 ustni zagovor imajo št.:301046,301134,301144,301182 v petek,5.7.ob 8:15-računske nal.+teor.vprašanja
Drugi redni 23. 8. 2019 8.45  
Tretji redni 6. 9. 2019 16.20  
Na vrh

Računalniško vodeni procesi

Matevž Čadonič, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 15. 11. 2018 16.20, N3_8  
Prvi redni 23. 4. 2019 16.20, N1_2 ustni zagovor ima št.:301139 6.5.2019 ob 15:45 v N1_8!
Drugi redni 23. 8. 2019    
Tretji redni 6. 9. 2019 8.50  
Na vrh

Računalništvo in informatika

Jožica KOŠIR BOBNAR, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 4. 12. 2018 11.00  
Prvi redni 16. 1. 2019 16.00, N3_11  
Drugi redni 4. 4. 2019 11.20, N3_11  
Tretji redni 17. 9. 2019 16.20  
Na vrh

Sistemi vodenja procesov

mag. Matej KAMIN, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 14. 11. 2018 17.00  
Prvi redni 8. 1. 2019 10.30, N1_7  
Drugi redni 10. 4. 2019 13.00, N1_7  
Tretji redni 16. 9. 2019    
Na vrh

Strokovna terminologija v tujem jeziku

Marjana POGAČNIK, prof.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 29. 11. 2018 15.30, N4_2 [Angleški jezik]
Prvi redni 15. 1. 2019 16.20, N3_10 [Angleški jezik]
Drugi redni 3. 4. 2019 16.00, N3_8 [Angleški jezik]
Tretji redni 18. 9. 2019   [Angleški jezik]
Na vrh

Tehniška matematika

mag. Drago CRNIĆ, univ. dipl. inž.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 3. 12. 2018 16.20  
Prvi redni 7. 1. 2019 9.45, P4  
Drugi redni 12. 4. 2019 9.30, N3_8  
Tretji redni 9. 9. 2019 16.20  
Na vrh

Varstvo pri delu in ekologija

mag. Miro ŠKUFCA, univ. dipl. inž. kmet.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 20. 11. 2018    
Prvi redni 3. 7. 2019 13.00, N3_10  
Drugi redni 28. 8. 2019    
Tretji redni 11. 9. 2019 13.00  
Na vrh