Izpitni roki




Ekonomika podjetja in podjetništvo (izbirni)

Marjan HOČEVAR, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 20. 12. 2018 16.20, N3_8  
Drugi redni 15. 1. 2019 16.20, N3_9  
Tretji redni 10. 9. 2019 8.00  
Na vrh

Gospodarjenje z odpadki

dr. Jani ZORE, univ. dipl. inž. grad.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 12. 11. 2018 15.00  
Drugi izredni 16. 9. 2019 10.00  
Na vrh

Komunalna energetika

Goran MAKAR, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 26. 11. 2018 16.00  
Prvi redni 25. 3. 2019 17.00, N2_10 popravek ure!
Drugi redni 9. 4. 2019 16.20, N2_10  
Tretji redni 12. 9. 2019 17.00  
Na vrh

Odvajanje in čiščenje odpadne vode

Vlasta MEDVEŠEK CRNKOVIČ, univ. dipl. bio.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 29. 11. 2018 16.00  
Prvi redni 29. 1. 2019 16.20, N3_9  
Drugi redni 12. 2. 2019 16.20, N3_9  
Tretji redni 4. 7. 2019 16.20, N3_1  
Drugi izredni 5. 9. 2019 16.20  
Na vrh

Okoljske dajatve in financiranje (izbirni)

dr. Jožica FABJAN, dipl. upr. org.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 4. 12. 2018 16.00  
Na vrh

Okoljsko naravoslovje 1

Goran MAKAR, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 3. 12. 2018 16.00  
Prvi redni 10. 12. 2018 16.20, N2_11  
Drugi redni 7. 1. 2019 16.20, N2_11  
Tretji redni 12. 9. 2019 17.00  
Na vrh

Okoljsko naravoslovje 2

mag. Valentina Mavrič Klenovšek, prof.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 20. 11. 2018 16.00  
Drugi izredni 3. 9. 2019 16.00  
Na vrh

Oskrba z vodo

Martin KAMBIČ, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 27. 11. 2018 16.20  
Na vrh

Goran MAKAR, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 3. 6. 2019 16.20, N2_11 zagovor ima št.151667 po dogovoru s predavateljem.
Drugi redni 17. 6. 2019 16.20, N2_11 ustni zagovor: 151795 in 151797 - v petek, 21.6.2019, ob 8. uri, kabinet N2_12!
Tretji redni 19. 9. 2019 17.00  
Na vrh

Poslovno sporazumevanje in vodenje

mag. Zvonka Krištof, prof.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 18. 3. 2019 15.30, P1 izpit prestavljen iz 20.3. na 18.3.2019!
Drugi redni 3. 4. 2019 16.20, N4_1  
Tretji redni 2. 9. 2019 16.20  
Na vrh

Praktično izobraževanje 1 (M1+M2)

dr. Jani ZORE, univ. dipl. inž. grad.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 19. 11. 2018 15.00  
Prvi redni 10. 6. 2019    
Drugi redni 26. 8. 2019    
Tretji redni 18. 9. 2019 10.00  
Na vrh

Praktično izobraževanje 2 (M3...M7)

dr. Jani ZORE, univ. dipl. inž. grad.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 10. 6. 2019    
Drugi redni 26. 8. 2019    
Na vrh

Prometne in zelene površine (izbirni)

dr. Jani ZORE, univ. dipl. inž. grad.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 21. 11. 2018 9.00  
Na vrh

Računalništvo in informatika

mag. Dragica Budić

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 19. 12. 2018 16.20, P3 izpit prestavljen iz 20.12. na 19.12.!
Drugi redni 14. 1. 2019 16.20, N1_3  
Na vrh

Sanacija starih bremen in naravnih nesreč -izbirni

dr. Jani ZORE, univ. dipl. inž. grad.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 13. 11. 2018 8.00  
Drugi izredni 3. 9. 2019 9.00  
Na vrh

Strokovna terminologija v tujem jeziku

mag. Katja HROVAT, prof.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 3. 12. 2018 16.00 [Angleški jezik]
Prvi redni 18. 4. 2019 16.20, N3_8 [Angleški jezik]
Drugi redni 9. 5. 2019 16.20, N3_8 [Angleški jezik]
Tretji redni 6. 9. 2019 16.00 [Angleški jezik]
Na vrh

Tehnično risanje in dokumentacija

Darko ŠINKOVEC, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 27. 11. 2018 16.00  
Na vrh

Urbanizem

Dušan BLATNIK, univ. dipl. arh.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 7. 3. 2019 13.00, N3_9 sprememba ure na 13:00!
Drugi redni 21. 3. 2019 16.20, N3_9  
Tretji redni 3. 9. 2019 16.30  
Na vrh

Urejanje podeželja in varstvo narave (izbirni)

Petra Ereš Malus, univ. dipl. arh. pok. arh

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 15. 11. 2018 16.20  
Drugi izredni 6. 9. 2019    
Na vrh

Varstvo okolja in zakonodaja

Jožef PRESKAR, univ. dipl. inž. gra.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 7. 12. 2018 16.00  
Prvi redni 12. 6. 2019 16.20, N3_8  
Drugi redni 26. 6. 2019 16.20, N3_8  
Tretji redni 16. 9. 2019    
Na vrh

Zdravstvena hidrotehnika in sanitarno inženirstvo

Dr. Darko Drev, univ. dipl. inž. kem.inž.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 5. 12. 2018 16.00  
Prvi redni 14. 1. 2019 16.20, N3_10 izpitni rok se prestavi iz 12.12.2018 na 14.1.2019!
Drugi redni 6. 2. 2019 16.20, N3_8 izpitni rok se prestavi iz 9.1.2019 na 6.2.2019!
Tretji redni 17. 9. 2019    
Na vrh

Zimska služba (izbirni)

dr. Jani ZORE, univ. dipl. inž. grad.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 27. 11. 2018 8.00  
Drugi izredni 18. 9. 2019 8.00  
Na vrh