Izpitni roki




Ekonomika podjetja in podjetništvo (izbirni)

Marjan HOČEVAR, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 23. 11. 2020 15.30, NA DALJAVO  
Prvi redni 8. 1. 2021 9.00, na daljavo  
Na vrh

Gospodarjenje z odpadki

dr. Jani ZORE, univ. dipl. inž. grad.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 30. 11. 2020 10.30, na daljavo  
Prvi redni 5. 1. 2021 10.00, na daljavo  
Na vrh

Komunalna energetika

Goran MAKAR, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 27. 11. 2020 16.00  
Na vrh

Odvajanje in čiščenje odpadne vode

doc. dr. Damjan Balabanič

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 12. 11. 2020 16.30  
Na vrh

Okoljsko naravoslovje 1

Goran MAKAR, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 16. 11. 2020 16.00  
Prvi redni 6. 1. 2021 9.00, na daljavo  
Na vrh

Okoljsko naravoslovje 2

mag. Valentina Mavrič Klenovšek, prof.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 10. 11. 2020 9.00  
Prvi redni 11. 1. 2021 17.00, na daljavo  
Na vrh

Oskrba z vodo

Goran MAKAR, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 23. 11. 2020 16.00, na daljavo  
Na vrh

Poslovno sporazumevanje in vodenje

Martina JUDEŽ, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 17. 11. 2020 16.20  
Prvi redni 18. 1. 2021 16.20, na daljavo  
Na vrh

Praktično izobraževanje 1 (M1+M2)

dr. Jani ZORE, univ. dipl. inž. grad.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 18. 11. 2020 10.30  
Na vrh

Praktično izobraževanje 2 (M3...M7)

dr. Jani ZORE, univ. dipl. inž. grad.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 26. 10. 2020    
Drugi izredni 25. 11. 2020    
Na vrh

Prometne in zelene površine (izbirni)

dr. Jani ZORE, univ. dipl. inž. grad.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 24. 11. 2020 8.00  
Na vrh

Računalništvo in informatika

Jožica KOŠIR BOBNAR, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 25. 11. 2020 8.00, NA DALJAVO  
Na vrh

Sanacija starih bremen in naravnih nesreč -izbirni

dr. Jani ZORE, univ. dipl. inž. grad.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 19. 11. 2020 9.40, NA DALJAVO  
Prvi redni 20. 1. 2021 9.00, na daljavo  
Na vrh

Strokovna terminologija v tujem jeziku

mag. Katja HROVAT, prof.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 9. 11. 2020 16.20 [Angleški jezik]
Prvi redni 20. 1. 2021 16.00, na daljavo [Angleški jezik]
Na vrh

Tehnično risanje in dokumentacija

Albert ZORKO, univ. dipl. inž.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 24. 11. 2020 13.00, na daljavo  
Na vrh

Urbanizem

dr. Iztok Kovačič, univ.dipl. inž. arh.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 13. 11. 2020 16.00  
Prvi redni 15. 1. 2021 16.00, na daljavo  
Na vrh

Urejanje podeželja in varstvo narave (izbirni)

dr. Iztok Kovačič, univ.dipl. inž. arh.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 20. 11. 2020 16.00  
Na vrh

Varstvo okolja in zakonodaja

mag. Nataša Šterk, univ.dipl. pravnica

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 2. 12. 2020 16.30  
Prvi redni 14. 1. 2021 16.30, na daljavo  
Na vrh

Zdravstvena hidrotehnika in sanitarno inženirstvo

doc. dr. Damjan Balabanič

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 3. 12. 2020 16.30  
Prvi redni 5. 1. 2021 16.30, na daljavo  
Na vrh

Zimska služba (izbirni)

dr. Jani ZORE, univ. dipl. inž. grad.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 2. 12. 2020 10.30  
Na vrh