Izpitni roki




Ekonomika podjetja in podjetništvo (izbirni)

Marjan HOČEVAR, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 25. 11. 2019 10.30  
Prvi redni 10. 1. 2020 08.50, N3_1  
Drugi redni 18. 5. 2020 08.00  
Tretji redni 8. 9. 2020 16.00  
Na vrh

Gospodarjenje z odpadki

dr. Jani ZORE, univ. dipl. inž. grad.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 13. 11. 2019 11.20, N2_11  
Prvi redni 7. 1. 2020 10.30  
Drugi redni 22. 4. 2020 00.00, po navodilu predavatelja popravek datuma
Tretji redni 15. 9. 2020 16.00  
Na vrh

Komunalna energetika

Goran MAKAR, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 18. 11. 2019 14.00  
Prvi redni 20. 4. 2020 10.00, na daljavo  
Drugi redni 5. 5. 2020 09.00  
Tretji redni 7. 9. 2020 16.20  
Na vrh

Odvajanje in čiščenje odpadne vode

Damjan Balabanič

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 7. 7. 2020 16.30  
Drugi redni 18. 8. 2020 16.30  
Tretji redni 1. 9. 2020 16.30  
Na vrh

Vlasta MEDVEŠEK CRNKOVIČ, univ. dipl. bio.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 5. 12. 2019 16.30, N3_10 izpit prestavljen iz 21.11. na 5.12.19.
Na vrh

Okoljsko naravoslovje 1

Goran MAKAR, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 25. 11. 2019 14.00  
Prvi redni 10. 1. 2020 08.00, N3_9  
Drugi redni 10. 4. 2020 10.00, na daljavo  
Tretji redni 7. 9. 2020 16.20  
Na vrh

Okoljsko naravoslovje 2

mag. Valentina Mavrič Klenovšek, prof.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 11. 11. 2019 09.40, N2_4  
Prvi redni 13. 1. 2020 09.00, N3_8  
Drugi redni 14. 4. 2020 08.00, na daljavo  
Tretji redni 3. 9. 2020 16.00  
Na vrh

Oskrba z vodo

Goran MAKAR, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 18. 11. 2019 14.00  
Prvi redni 22. 6. 2020 09.00  
Drugi redni 20. 8. 2020 09.00  
Tretji redni 17. 9. 2020 16.20  
Na vrh

Poslovno sporazumevanje in vodenje

Martina JUDEŽ, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 2. 12. 2019 16.30  
Prvi redni 23. 1. 2020 16.20, N4_1  
Drugi redni 7. 4. 2020 15.30, na daljavo popravek datuma!
Tretji redni 10. 9. 2020 16.20  
Na vrh

Praktično izobraževanje 1 (M1+M2)

dr. Jani ZORE, univ. dipl. inž. grad.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 13. 11. 2019 00.00, po navodilu prdavatelja  
Prvi redni 20. 4. 2020 09.00, po navodilu predavatelja  
Drugi redni 1. 7. 2020 09.00  
Tretji redni 9. 9. 2020 16.00  
Na vrh

Praktično izobraževanje 2 (M3...M7)

dr. Jani ZORE, univ. dipl. inž. grad.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 18. 11. 2019    
Prvi redni 18. 8. 2020 09.00  
Drugi redni 4. 9. 2020 09.00  
Tretji redni 25. 9. 2020 09.00  
Na vrh

Prometne in zelene površine (izbirni)

dr. Jani ZORE, univ. dipl. inž. grad.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 12. 11. 2019 11.20  
Prvi redni 16. 4. 2020 09.00, po navodilu predavatelja  
Drugi redni 13. 5. 2020 09.00  
Tretji redni 7. 9. 2020 16.00  
Na vrh

Računalništvo in informatika

Jožica KOŠIR BOBNAR, mag. družb. inf.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 27. 11. 2019 08.00, N1_5  
Prvi redni 23. 6. 2020 08.00  
Drugi redni 27. 8. 2020 08.00  
Tretji redni 15. 9. 2020 08.00  
Na vrh

Sanacija starih bremen in naravnih nesreč -izbirni

dr. Jani ZORE, univ. dipl. inž. grad.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 4. 12. 2019 13.00, N3_10  
Prvi redni 21. 1. 2020 13.00, N2_4 Štud. 151776 ima ustni zagovor 27.1.2020, ob 13. uri v N2_12
Drugi redni 12. 5. 2020 09.00  
Tretji redni 2. 9. 2020 16.00  
Na vrh

Strokovna terminologija v tujem jeziku

mag. Katja HROVAT, prof.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 28. 11. 2019 15.30, N3_9 [Angleški jezik] popravek datuma!
Prvi redni 21. 1. 2020 16.20, N2_4 [Angleški jezik] Ustni izpit bo v tor, 28.1., ob 15. uri v N3_9 - razpored v spletni učilnici
Drugi redni 16. 4. 2020 15.30 [Francoski jezik]
Tretji redni 31. 8. 2020 16.20 [Angleški jezik]
Na vrh

Tehnično risanje in dokumentacija

Albert ZORKO, univ. dipl. inž.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 19. 11. 2019 16.00, N3_11  
Prvi redni 29. 6. 2020 12.00, P3  
Drugi redni 26. 8. 2020 12.00  
Tretji redni 14. 9. 2020 12.00  
Na vrh

Urbanizem

dr. Iztok Kovačič, univ.dipl. inž. arh.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 22. 11. 2019 16.00  
Prvi redni 17. 1. 2020 15.10, N3_10 USTNI ZAGOVOR IMAJO:151474,151786,151777,151780151781 DNE 27.1.OB 17:45 V N3_10!
Drugi redni 11. 5. 2020 15.00  
Tretji redni 4. 9. 2020 16.00  
Na vrh

Urejanje podeželja in varstvo narave (izbirni)

Petra Ereš Malus, univ. dipl. arh. pok. arh

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 19. 12. 2019 16.20  
Na vrh

dr. Iztok Kovačič, univ.dipl. inž. arh.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 23. 4. 2020 14.30, na daljavo  
Drugi redni 4. 5. 2020 15.00  
Tretji redni 3. 9. 2020 16.00  
Na vrh

Varstvo okolja in zakonodaja

Jožef PRESKAR, univ. dipl. inž. gra.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 27. 11. 2019 16.00  
Na vrh

mag. Nataša Šterk, univ.dipl. pravnica

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 16. 1. 2020 16.00, N4_1  
Drugi redni 21. 5. 2020 16.00  
Tretji redni 17. 9. 2020 16.00  
Na vrh

Zdravstvena hidrotehnika in sanitarno inženirstvo

Damjan Balabanič

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 8. 1. 2020 16.30, N3_10 Štud. 151775 ima ustni zagovor; 14.1.2020, ob 16:30 v pred. N3_10
Drugi redni 19. 5. 2020 16.30  
Tretji redni 15. 9. 2020 16.30  
Na vrh

Zimska služba (izbirni)

dr. Jani ZORE, univ. dipl. inž. grad.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 19. 11. 2019 13.00, N3_1  
Prvi redni 15. 4. 2020 09.00, po navodilu predavatelja  
Drugi redni 7. 5. 2020 09.00  
Tretji redni 14. 9. 2020 16.00  
Na vrh