Izpitni roki




Avtomatizacija in robotika

Andrej GORENC, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 19. 11. 2020 16.00  
Na vrh

Drago SIMONČIČ, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 1. 12. 2020 16.00  
Na vrh

Ekonomika podjetja

Janez OBAL, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 15. 12. 2020 16.00, na daljavo  
Prvi redni 25. 5. 2021 16.00, 224  
Drugi redni 8. 6. 2021 16.00, 224  
Tretji redni 7. 9. 2021 16.00, 224
Na vrh

Elektrotehnika (izbirni)

Matevž Čadonič, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 9. 11. 2020 16.00  
Na vrh

Energetika

Sebastijan Brežnjak

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 20. 11. 2020 16.00, 219  
Drugi redni 4. 12. 2020 16.00, 219  
Tretji redni 30. 9. 2021 16.20, NM  
Na vrh

Kakovost in zanesljivost procesov

mag. Silvo LAH, univ. dipl. org

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 11. 12. 2020 16.00  
Prvi redni 28. 5. 2021 16.00  
Drugi redni 11. 6. 2021 16.00  
Tretji redni 10. 9. 2021 16.20, NM, UČ. N3_8  
Na vrh

Materiali

Maksimiljan LENČEK, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 7. 1. 2021 16.00, na daljavo  
Drugi redni 21. 1. 2021 16.00, na daljavo  
Tretji redni 14. 9. 2021 16.00  
Na vrh

Mehanika 1

Franc Kodila, prof.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 3. 12. 2020 16.00, 219  
Prvi redni 12. 1. 2021 16.00, na daljavo  
Drugi redni 26. 1. 2021 16.00, na daljavo  
Tretji redni 28. 9. 2021 16.00, MS  
Na vrh

Mehanika 2

dr. Mitja Muhič, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 23. 11. 2020 16.00, NA DALJAVO  
Prvi redni 17. 3. 2021 16.20, na daljavo  
Drugi redni 31. 3. 2021 16.20, na daljavo  
Tretji redni 6. 9. 2021 10.00, NM  
Na vrh

Poslovno komuniciranje in vodenje

Janez OBAL, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 15. 12. 2020 16.00, na daljavo  
Na vrh

Praktično izobraževanje 1 (M1+M2)

dr. Marica PRIJANOVIČ-TONKOVIČ, univ. dipl. inž.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 6. 9. 2021    
Na vrh

Praktično izobraževanje 2 (M3...M9)

Goran MAKAR, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 30. 11. 2020 16.00  
Na vrh

Priprava in vodenje proizvodnje

mag. Tomaž BLATNIK, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 4. 12. 2020 16.00  
Prvi redni 22. 1. 2021 16.00, na daljavo  
Drugi redni 5. 2. 2021 16.00, na daljavo  
Tretji redni 9. 9. 2021 16.20, NM, UČILNICA N3_1  
Na vrh

Računalniško modeliranje (izbirni)

Robert BALAŽIC, univ.dipl.ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 3. 12. 2020 16.00, MI05 - na daljavo  
Prvi redni 16. 12. 2020 16.00, na daljavo popravek datuma
Drugi redni 6. 1. 2021 16.00, na daljavo  
Tretji redni 23. 9. 2021 16.00, MIO5  
Na vrh

Računalniško podprta proizvodnja

Robert BALAŽIC, univ.dipl.ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 3. 12. 2020 16.00, MI05_na daljavo  
Prvi redni 23. 2. 2021 16.00, na daljavo  
Drugi redni 9. 3. 2021 16.00, na daljavo  
Tretji redni 23. 9. 2021 16.00, MIO5  
Na vrh

Računalništvo

Tomaž PINTARIČ, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 27. 11. 2020 16.20, na daljavo  
Na vrh

Tehniški predpisi in načrtovanje proizvodov

Aleksander VRŠČAJ, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 12. 11. 2020 16.00 zagovor ima št.: 43917 dne 27.11.2020 ob 11:00-na daljavo.
Drugi izredni 16. 9. 2021 16.00, na daljavo  
Na vrh

Tehnologija

Jožef PUCIHAR, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 12. 3. 2021 16.00, na daljavo  
Drugi redni 26. 3. 2021 16.00, 224  
Tretji redni 30. 8. 2021 16.00, NM_P4  
Na vrh

Varnost pri delu in varovanje okolja

mag. Miro ŠKUFCA, univ. dipl. inž. kmet.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 20. 11. 2020 17.00  
Na vrh

Vzdrževanje energetskih naprav

Goran MAKAR, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 23. 11. 2020 16.00  
Na vrh