Izpitni roki




Avtomatizacija in robotika

Andrej GORENC, univ. dipl. inž.str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 14. 12. 2018    
Prvi redni 29. 1. 2019 16.00  
Drugi redni 13. 2. 2019 16.00 Izpit boste opravljeli v petek, 15.2.2019 ob 16:00 pri prof. Dragu Simončiču.
Na vrh

Drago SIMONČIČ, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 3. 12. 2018 16.00, nm  
Prvi redni 1. 3. 2019 16.00, 219  
Drugi redni 29. 3. 2019 8.00, 219 izpit prestavljen iz 23.3. na 29.3.2019!
Tretji redni 19. 4. 2019 16.00, 219 MS  
Četrti redni 17. 9. 2019 16.20, Novo mesto  
Na vrh

Ekonomika podjetja

Janez OBAL, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 6. 11. 2018 16.00  
Prvi redni 19. 12. 2018 16.00, 224  
Drugi redni 16. 1. 2019 16.00, MS  
Tretji redni 11. 9. 2019 16.00, MS  
Na vrh

Elektrotehnika (izbirni)

Matevž Čadonič, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 4. 12. 2018 16.00  
Na vrh

Kakovost in zanesljivost procesov

mag. Silvo LAH, univ. dipl. org

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 31. 5. 2019 16.00  
Drugi redni 14. 6. 2019 16.00  
Tretji redni 6. 9. 2019 Novo mesto  
Na vrh

Materiali

Maksimiljan LENČEK

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 10. 1. 2019 16.00  
Drugi redni 24. 1. 2019 16.00, 224  
Na vrh

Mehanika 1

Franc Kodila, prof.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 27. 11. 2018 16.00, 219  
Prvi redni 26. 3. 2019 16.00  
Drugi redni 9. 4. 2019 16.00  
Tretji redni 28. 5. 2019 16.00, MS  
Drugi izredni 24. 9. 2019 16.00  
Na vrh

Mehanika 2

Franc Kodila, prof.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 27. 11. 2018 16.00, 219  
Na vrh

David ROŠKAR

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 6. 6. 2019 16.00  
Drugi redni 20. 6. 2019 16.00  
Tretji redni 5. 9. 2019 16.00  
Na vrh

Poslovno komuniciranje in vodenje

Janez OBAL, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 6. 11. 2018 16.00  
Drugi izredni 11. 9. 2019 16.00  
Na vrh

Praktično izobraževanje 1 (M1+M2)

dr. Marica PRIJANOVIČ-TONKOVIČ, univ. dipl. inž.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 29. 1. 2019    
Prvi redni 11. 7. 2019    
Drugi redni 16. 9. 2019    
Na vrh

Praktično izobraževanje 2 (M3...M9)

Goran MAKAR, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 29. 1. 2019    
Prvi redni 11. 7. 2019    
Drugi redni 16. 9. 2019    
Na vrh

Računalniško modeliranje (izbirni)

Robert BALAŽIC, univ.dipl.ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 14. 11. 2018 16.00, MI05  
Prvi redni 13. 12. 2018 16.00, MI05  
Drugi redni 10. 1. 2019 16.00  
Tretji redni 19. 9. 2019 16.00, MI05  
Na vrh

Računalništvo

Tomaž PINTARIČ, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 16. 11. 2018 MS  
Na vrh

Strokovna terminologija v tujem jeziku

Erna Voroš, prof.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 6. 11. 2018 16.00 [Angleški jezik] Izpit za angleški jezik
Drugi izredni 6. 11. 2018 16.00 [Nemški jezik] Izpit za nemški jezik
Četrti izredni 18. 9. 2019 16.00 [Nemški jezik]
Tretji izredni 18. 9. 2019 16.00 [Angleški jezik]
Na vrh

Tehniški predpisi in načrtovanje proizvodov

dr. Henrik Zaletelj, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 16. 3. 2019 10.30, Murska Sobota, 219 popravek ure!
Na vrh

Tehnologija

Darko ŠINKOVEC, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 8. 3. 2019 16.00  
Drugi redni 22. 3. 2019 16.00  
Tretji redni 19. 9. 2019 16.20, Novo mesto  
Na vrh

Varnost pri delu in varovanje okolja

mag. Miro ŠKUFCA, univ. dipl. inž. kmet.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 16. 11. 2018 17.00  
Na vrh

Vzdrževanje energetskih naprav

Goran MAKAR, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 7. 12. 2018 16.00, 219  
Prvi redni 22. 1. 2019 16.00, 219  
Drugi redni 5. 2. 2019 16.00, 219 USTNI ZAGOVOR IMA ŠT. 43416 PO DOGOVORU S PREDAVATELJEM!
Tretji redni 12. 9. 2019 17.00, Novo mesto, uč. N3_8  
Na vrh

Vzdrževanje strojev in naprav

mag. Tomaž BLATNIK, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 24. 11. 2018 8.00 Na izpit vas bo prijavil predavatelj
Drugi redni 7. 12. 2018 16.00, 219 seminar opravljen 10.1.2019
Tretji redni 18. 9. 2019 16.20, Novo mesto  
Na vrh