Izpitni roki




Avtomatizacija in robotika

Andrej GORENC, univ. dipl. inž.str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 26. 11. 2019 18.00, N3_9  
Drugi redni 3. 3. 2020 16.20, N1_2  
Na vrh

Boris PLUT, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Drugi izredni 30. 1. 2020    
Na vrh

Drago SIMONČIČ, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 8. 11. 2019 15.00  
Prvi redni 12. 2. 2020 16.20, N3_1  
Drugi redni 4. 3. 2020 16.20  
Na vrh

Ekonomika podjetja

Marjan HOČEVAR, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 11. 11. 2019 10.30, N3_1  
Prvi redni 10. 3. 2020 16.20, N3_10  
Drugi redni 24. 3. 2020 16.20, P4  
Na vrh

Elektrotehnika (izbirni)

Matevž Čadonič, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 2. 12. 2019 8.50, N1_2  
Prvi redni 8. 6. 2020 16.20, N1_2  
Drugi redni 22. 6. 2020 16.20  
Na vrh

Izdelava in vzdrževanje orodij

Jožef PUCIHAR, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 24. 11. 2019 16.00  
Prvi redni 16. 12. 2019 16.20, N3-10  
Drugi redni 13. 1. 2020 16.20, N2_10  
Na vrh

Kakovost in zanesljivost procesov

mag. Silvo LAH, univ. dipl. org

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 15. 11. 2019 16.00, N3_8  
Prvi redni 3. 6. 2020 16.20, N1_2  
Drugi redni 17. 6. 2020 16.20, N1_2  
Na vrh

Materiali

dr. Marica PRIJANOVIČ-TONKOVIČ, univ. dipl. inž.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 13. 11. 2019 15.30, N2_4 popravek ure!
Prvi redni 2. 6. 2020 16.20, N3_8  
Drugi redni 16. 6. 2020 16.20, N3_8  
Na vrh

Mehanika 1

dr. Mitja Muhič, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 14. 11. 2019 9.00  
Prvi redni 15. 1. 2020 16.20, N1_2  
Drugi redni 3. 2. 2020 16.00, N1_2 izpit se prestavi iz 28.1 na 3.2
Na vrh

Mehanika 2

dr. Mitja Muhič, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 14. 11. 2019 9.00  
Prvi redni 30. 3. 2020 15.30, N1_2  
Drugi redni 14. 4. 2020 15.30, N1_2  
Na vrh

Poslovno komuniciranje in vodenje

Martina JUDEŽ, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 2. 12. 2019 16.30, N4_2  
Prvi redni 9. 3. 2020 15.30, N3_9  
Drugi redni 23. 3. 2020 15.30, N3_9  
Na vrh

Praktično izobraževanje 1 (M1+M2)

dr. Marica PRIJANOVIČ-TONKOVIČ, univ. dipl. inž.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 15. 11. 2019 8.00  
Na vrh

Praktično izobraževanje 2 (M3...M9)

Goran MAKAR, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 18. 11. 2019 14.00  
Na vrh

Priprava in vodenje proizvodnje

mag. Tomaž BLATNIK, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 12. 11. 2019 16.00  
Na vrh

Računalniško modeliranje (izbirni)

dr. Mitja Muhič, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 21. 11. 2019 13.00  
Prvi redni 1. 6. 2020 16.20, P3  
Drugi redni 15. 6. 2020 16.20, P3  
Na vrh

Računalniško podprta proizvodnja

dr. Mitja Muhič, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 14. 11. 2019 9.00  
Na vrh

Računalništvo

Tomaž PINTARIČ, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 12. 11. 2019 16.20, N1_2  
Prvi redni 12. 11. 2019 16.00, N1_2  
Drugi redni 14. 1. 2020 16.20, N1_3 Sprememba datuma!!!! (lahko opravljate teorijo in vaje)
Na vrh

Snovanje in konstruiranje orodij

Jožef PUCIHAR, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 24. 11. 2019 16.00  
Prvi redni 9. 3. 2020 16.20, N2_10  
Drugi redni 23. 3. 2020 16.20, P4  
Na vrh

Strojni elementi (izbirni)

Aleksander VRŠČAJ, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 21. 11. 2019 13.00  
Na vrh

Strokovna terminologija v tujem jeziku

Marjeta Ban, prof.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 3. 12. 2019 17.00 [Nemški jezik]
Na vrh

mag. Katja HROVAT, prof.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 28. 11. 2019 15.30 [Angleški jezik] popravek datuma!
Prvi redni 16. 3. 2020 15.30, N3_8 [Angleški jezik]
Drugi redni 1. 4. 2020 15.30, N3_1 [Angleški jezik]
Na vrh

Tehniški predpisi in načrtovanje proizvodov

Aleksander VRŠČAJ, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 28. 11. 2019 13.00, N3_10  
Prvi redni 23. 1. 2020 16.20, P1 izpit prestavljen iz 22.1. na 23.1.2020.
Drugi redni 5. 2. 2020 16.20, N1_2 zagovor imajo št.:43825,43791 dne 14.2.2020 ob15:10 v N2_3.
Na vrh

Tehnologija

Darko ŠINKOVEC, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 13. 1. 2020 16.20, N3_9  
Drugi redni 31. 1. 2020 16.20, N1_2  
Na vrh

Varnost pri delu in varovanje okolja

mag. Miro ŠKUFCA, univ. dipl. inž. kmet.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 2. 12. 2019 15.30  
Prvi redni 14. 5. 2020 16.20, P1  
Drugi redni 28. 5. 2020 16.20, P1  
Na vrh

Vzdrževanje energetskih naprav

Goran MAKAR, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 9. 3. 2020 16.20, N3_1  
Drugi redni 23. 3. 2020 16.20, N3_1  
Na vrh

Vzdrževanje strojev in naprav

mag. Tomaž BLATNIK, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 19. 12. 2019 16.20, N3_10  
Drugi redni 16. 1. 2020 16.20, N4_2  
Na vrh