Izpitni roki




Avtomatizacija in robotika

Andrej GORENC, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 20. 4. 2022 16.20, N3_10  
Drugi redni 18. 5. 2022 16.00, N3_10  
Na vrh

Andrej GORENC, univ. dipl. inž. el., Andrej GORENC, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Tretji redni 13. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Drago SIMONČIČ, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 11. 11. 2021 16.20  
Prvi redni 14. 3. 2022 16.20, N3_10  
Drugi redni 28. 3. 2022 16.20, N3_9 popravek učilnice
Tretji redni 5. 9. 2022 16.20  
Na vrh

Ekonomika podjetja

Marjan HOČEVAR, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 2. 12. 2021 16.00  
Prvi redni 8. 3. 2022 16.20, N1_2  
Drugi redni 24. 3. 2022 16.20, N3_1  
Tretji redni 6. 9. 2022 08.00  
Na vrh

Elektrotehnika (izbirni)

Matevž Čadonič, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 11. 11. 2021 16.20  
Prvi redni 10. 1. 2022 16.20, P1  
Drugi redni 24. 1. 2022 16.20, N1_2  
Tretji redni 8. 9. 2022 16.20  
Na vrh

Energetika

Goran MAKAR, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 10. 3. 2022    
Na vrh

Izdelava in vzdrževanje orodij

Jožef PUCIHAR, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 30. 11. 2021 16.00  
Drugi izredni 13. 5. 2022 16.20  
Tretji izredni 15. 9. 2022 08.00  
Na vrh

Kakovost in zanesljivost procesov

mag. Silvo LAH, univ. dipl. org.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 10. 11. 2021 16.20  
Prvi redni 5. 5. 2022 16.20, P1  
Drugi redni 16. 5. 2022 16.20, P1  
Tretji redni 23. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Materiali

dr. Marica PRIJANOVIČ-TONKOVIČ, univ. dipl. inž.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 1. 12. 2021 08.00  
Prvi redni 31. 5. 2022 16.20, N1_2  
Drugi redni 21. 6. 2022 16.20, N1_2 izpit se prestavi iz 14.6 na 21.6
Tretji redni 19. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Mehanika 1

dr. Mitja Muhič, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 2. 12. 2021 16.00  
Prvi redni 7. 1. 2022 16.20, N1_2  
Drugi redni 24. 1. 2022 16.20, P1  
Tretji redni 12. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Mehanika 2

dr. Mitja Muhič, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 25. 11. 2021 16.00  
Prvi redni 16. 3. 2022 16.20, N1_2 ustni zagovor bo 24.3. ob 16:00 v N2_9.
Drugi redni 30. 3. 2022 16.20, N1_2  
Tretji redni 12. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Poslovno komuniciranje in vodenje

Martina JUDEŽ, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 15. 11. 2021 16.20  
Prvi redni 10. 3. 2022 16.20, N4_1  
Drugi redni 25. 3. 2022 16.20, N4_1  
Tretji redni 17. 5. 2022 18.00  
Na vrh

Praktično izobraževanje 1 (M1+M2)

dr. Marica PRIJANOVIČ-TONKOVIČ, univ. dipl. inž.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 15. 11. 2021 07.10  
Prvi redni 5. 4. 2022    
Drugi redni 3. 6. 2022    
Tretji redni 24. 8. 2022    
Na vrh

Praktično izobraževanje 2 (M3...M9)

Goran MAKAR, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 1. 12. 2021 16.00, N3_10  
Prvi redni 6. 4. 2022    
Drugi redni 6. 6. 2022    
Tretji redni 25. 8. 2022    
Na vrh

Priprava in vodenje proizvodnje

mag. Tomaž BLATNIK, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 29. 11. 2021 16.00  
Prvi redni 21. 12. 2021 16.20, N1_2  
Drugi redni 11. 1. 2022 16.20, N1_2  
Tretji redni 20. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Računalniško modeliranje (izbirni)

dr. Mitja Muhič, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 25. 11. 2021 16.00  
Prvi redni 22. 12. 2021 16.20, N1_2  
Drugi redni 13. 1. 2022 16.20, N3_8  
Tretji redni 12. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Računalniško podprta proizvodnja

dr. Mitja Muhič, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 11. 11. 2021 16.00  
Prvi redni 8. 3. 2022 16.20, N3_1  
Drugi redni 22. 3. 2022 16.20, N3_10  
Tretji redni 5. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Računalništvo

Tomaž FERBEŽAR, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 30. 11. 2021 15.00  
Na vrh

mag. Matej Rožič, prof. mat. in fiz.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 23. 2. 2022 16.20, N3_11  
Drugi redni 16. 3. 2022 16.20, P1  
Tretji redni 5. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Snovanje in konstruiranje orodij

Jožef PUCIHAR, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 16. 11. 2021 16.00  
Drugi izredni 22. 9. 2022    
Na vrh

Strojni elementi (izbirni)

Aleksander VRŠČAJ, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 18. 11. 2021 16.00  
Drugi izredni 7. 9. 2022 16.00 popravek datuma
Na vrh

Strokovna terminologija v tujem jeziku

mag. Katja HROVAT, prof.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 16. 11. 2021 16.20 [Angleški jezik]
Prvi redni 20. 12. 2021 16.20, N1_2 [Angleški jezik] Ustni zagovor bo 10.1.2022, po razporedu v spletni učilnici v predavalnici N1_2.
Drugi redni 14. 1. 2022 16.20, N1_2 [Angleški jezik]
Tretji redni 20. 4. 2022 15.30, N4_1 [Angleški jezik] zagovor ima št.: 44105 dne 4.5.2022 ob 16:00 v N3_1.
Na vrh

Alexia ROSSI, univ. dipl. fr.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 30. 11. 2021 16.00 [Angleški jezik]
Drugi izredni 25. 4. 2022 16.00 [Angleški jezik]
Na vrh

Tehniški predpisi in načrtovanje proizvodov

Aleksander VRŠČAJ, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 18. 11. 2021 16.00  
Prvi redni 7. 6. 2022 16.20, N3_1 zagovor imajo št.: 44029 in 44020 dne 14.6.2022 ob 16:20 v N2_3.
Drugi redni 21. 6. 2022 16.20, N3_8  
Tretji redni 13. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Tehnologija

dr. Marica PRIJANOVIČ-TONKOVIČ, univ. dipl. inž.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 1. 12. 2021 08.00  
Prvi redni 13. 1. 2022 16.20, N1_2  
Drugi redni 27. 1. 2022 16.20, N1_2  
Tretji redni 2. 9. 2022 16.00  
Na vrh

Varnost pri delu in varovanje okolja

Jožef PUCIHAR, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 16. 11. 2021 16.00  
Na vrh

mag. Miro ŠKUFCA, univ. dipl. inž. kmet.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi redni 9. 5. 2022 16.20, N1_2  
Drugi redni 23. 5. 2022 16.20, N1_2  
Tretji redni 14. 9. 2022 16.00  
Na vrh