Izpitni roki




Avtomatizacija in robotika

Drago SIMONČIČ, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 11. 11. 2021 16.20  
Na vrh

Ekonomika podjetja

Marjan HOČEVAR, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 2. 12. 2021 16.00  
Na vrh

Elektrotehnika (izbirni)

Matevž Čadonič, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 11. 11. 2021 16.20  
Na vrh

Izdelava in vzdrževanje orodij

Jožef PUCIHAR, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 30. 11. 2021 16.00  
Na vrh

Materiali

dr. Marica PRIJANOVIČ-TONKOVIČ, univ. dipl. inž.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 1. 12. 2021 08.00  
Na vrh

Mehanika 1

dr. Mitja Muhič, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 2. 12. 2021 16.00  
Na vrh

Mehanika 2

dr. Mitja Muhič, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 25. 11. 2021 16.00  
Na vrh

Poslovno komuniciranje in vodenje

mag. Iris Fink Grubačević

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 9. 11. 2021 09.00  
Na vrh

Praktično izobraževanje 1 (M1+M2)

dr. Marica PRIJANOVIČ-TONKOVIČ, univ. dipl. inž.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 15. 11. 2021 07.10  
Na vrh

Praktično izobraževanje 2 (M3...M9)

Goran MAKAR, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 1. 12. 2021 16.00  
Na vrh

Priprava in vodenje proizvodnje

mag. Tomaž BLATNIK, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 29. 11. 2021 16.00  
Na vrh

Računalniško modeliranje (izbirni)

dr. Mitja Muhič, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 25. 11. 2021 16.00  
Na vrh

Računalniško podprta proizvodnja

dr. Mitja Muhič, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 11. 11. 2021 16.00  
Na vrh

Računalništvo

Tomaž FERBEŽAR, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 30. 11. 2021 15.00  
Na vrh

Snovanje in konstruiranje orodij

Jožef PUCIHAR, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 16. 11. 2021 16.00  
Na vrh

Strokovna terminologija v tujem jeziku

Alexia ROSSI, univ. dipl. fr.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 30. 11. 2021 16.00 [Angleški jezik]
Na vrh

Tehniški predpisi in načrtovanje proizvodov

Aleksander VRŠČAJ, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 18. 11. 2021 16.00  
Na vrh

Tehnologija

dr. Marica PRIJANOVIČ-TONKOVIČ, univ. dipl. inž.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 1. 12. 2021 08.00  
Na vrh

Varnost pri delu in varovanje okolja

Jožef PUCIHAR, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 16. 11. 2021 16.00  
Na vrh