Izpitni roki




Avtomatizacija in robotika

Drago SIMONČIČ, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 25. 11. 2019 16.00, N3_10  
Prvi redni 8. 1. 2020 15.30  
Na vrh

Ekonomika podjetja

Marjan HOČEVAR, univ. dipl. ekon.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 11. 11. 2019 10.30, N3_1  
Na vrh

Elektrotehnika (izbirni)

Matevž Čadonič, univ. dipl. inž. el.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 2. 12. 2019 8.50, N1_2  
Prvi redni 9. 1. 2020 12.10  
Na vrh

Izdelava in vzdrževanje orodij

Jožef PUCIHAR, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 24. 11. 2019 16.00  
Na vrh

Kakovost in zanesljivost procesov

mag. Silvo LAH, univ. dipl. org

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 15. 11. 2019 16.00  
Na vrh

Materiali

dr. Marica PRIJANOVIČ-TONKOVIČ, univ. dipl. inž.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 13. 11. 2019 15.30, N2_4  
Na vrh

Mehanika 1

dr. Mitja Muhič, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 14. 11. 2019 9.00  
Prvi redni 20. 1. 2020 9.00  
Na vrh

Mehanika 2

dr. Mitja Muhič, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 14. 11. 2019 9.00  
Na vrh

Poslovno komuniciranje in vodenje

mag. Iris Fink Grubačević

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 25. 11. 2019 13.00  
Prvi redni 13. 1. 2020 16.00  
Na vrh

Praktično izobraževanje 1 (M1+M2)

dr. Marica PRIJANOVIČ-TONKOVIČ, univ. dipl. inž.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 15. 11. 2019 8.00  
Na vrh

Praktično izobraževanje 2 (M3...M9)

Goran MAKAR, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 18. 11. 2019 14.00  
Na vrh

Priprava in vodenje proizvodnje

mag. Tomaž BLATNIK, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 12. 11. 2019 16.00  
Na vrh

Računalniško modeliranje (izbirni)

dr. Mitja Muhič, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 14. 11. 2019 9.00  
Na vrh

Računalniško podprta proizvodnja

dr. Mitja Muhič, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 14. 11. 2019 9.00  
Prvi redni 13. 1. 2020 9.00  
Na vrh

Računalništvo

Tomaž PINTARIČ, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 11. 11. 2019 16.00  
Na vrh

Snovanje in konstruiranje orodij

Jožef PUCIHAR, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 24. 11. 2019 16.00  
Prvi redni 15. 1. 2020 16.00  
Na vrh

Strojni elementi (izbirni)

Aleksander VRŠČAJ, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 21. 11. 2019 13.00, N3_8 zagovor imajo št.: 43436, 43756 dne 29.11.2019 ob 8:00 v N2_3.
Na vrh

Strokovna terminologija v tujem jeziku

Alexia ROSSI, univ. dipl. fr.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 18. 11. 2019 11.00, N3_1 [Angleški jezik]
Prvi redni 7. 1. 2020 10.00 [Angleški jezik]
Na vrh

Tehniški predpisi in načrtovanje proizvodov

Aleksander VRŠČAJ, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 28. 11. 2019 13.00, N3_10 zagovor ima št.: 43816 dne 10.12.2019 ob 9:00 v N2_3!
Prvi redni 23. 1. 2020 16.20  
Na vrh

Tehnologija

dr. Marica PRIJANOVIČ-TONKOVIČ, univ. dipl. inž.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 4. 12. 2019 8.00, N3_10  
Prvi redni 24. 1. 2020 8.00, P1  
Na vrh

Varnost pri delu in varovanje okolja

Jožef PUCIHAR, univ. dipl. inž. str.

RokDatumUra, prostorOpomba
Prvi izredni 12. 11. 2019 16.00  
Prvi redni 15. 1. 2020 16.00  
Na vrh